Raport cz. 4 Edycja 1 - 01.10.2010

05/10/2010

Pierwszy program z cyklu, w którym mogą Państwo obejrzeć dokumenty i reportaże. Zajmiemy się w nim również sprawami członków Spółdzielni Mieszkaniowej. W na początek wyjaśniamy jak i dlaczego powstał Kanał S oraz historię sporu o oświetle w Lubartowie. Jeśli mają Państwo ciekawą historię do opowiedzenia lub jakiś problem, w którym moglibyśmy pomóc, napiszcie na: raport@kanals.pl.

Komentarze

Łaskawy strumień„ Ś›wiatł, 15/03/2018

Łaskawy strumień światła to tylko ładna prowadząca, reszta- jeden wielki bełkot Prezesa szykującego się do wyborów

gosc, 15/03/2018

Miasto zacznie placic tak jak w Pulawach? To juz Leczna nie jest dla pana prezesem przykladem? :D badzmy powazni. p. prezesie niech sie pan juz nie poniza :)

widz, 15/03/2018

Nareszcie rzetelna informacja w spółdzielni :) I co odważniaki? Może teraz się zorganizuje Pani Ania \"od Zalewskiego\" i zaprotestuje przeciwko zmniejszeniu opłat :))) Pozdrawiam i trzymam kciuki

mieszkanka, 15/03/2018

dlaczego opłata za latarnie stojące na dworze naliczana jest od metra 2 w mieszkaniu członka spółdzielni??? Czy mając duże mieszkanie korzystam z latarni więcej niż człowiek, który mieszka w małym mieszkaniu??

mieszkanka, 15/03/2018

Moim zdaniem opłata za latarnie powinna być naliczana ( taka sama dla każdego) od mieszkania lub członka spółdzielni

fasers, 15/03/2018

Dobrze że ten pan nie kandyduje :-)

amtdrum, 15/03/2018

Program jak program. Jeżeli jest zainteresowanie konkretnym tematem, jak najbardziej powinien on być poruszany. Jednak pozostając zupełnie obiektywnym muszę zauważyć, że pan Tomasiak posiada o wiele większe predyspozycje do prowadzenia programu niż obie prezenterki. Jedna z nich mówi o wiele za szybko, wręcz niezrozumiale (nie chcę- choć może powinienem nazywać to bełkotem), jej dykcja jest karygodna, a ciągłe \"ykanie\" na antenie mnie osobiście nie nastraja do spędzania czasu z kanałem s- wręcz odpycha. Jest okropnym słuchać przed co drugim słowem yyyyyyyyyyyy. Ktokolwiek mający choć trochę pojęcia o werbalnym przekazie informacji poprze moje zdanie. Dla potwierdzenia mojego argumentu wystarczy spojrzeć na jakikolwiek program emitowany w \"szanującej się\" telewizji. Jest mi przykro, że musimy tego słuchać. Świadczy to o amatorszczyźnie spikerów w najczystszej postaci. Moim zdaniem warto zainwestować w poprawę sposobu przekazywania informacji. Pozdrawiam.

;), 15/03/2018

Jak nazywa sie ta pani co prowadzi wywiad z panem Tomasiakiem

lelum polelum, 15/03/2018

ta pani nazywa się blablalablablaba yyyyyyyy blablabla :D:D

korek, 15/03/2018

co to za prowadzaca jaka brzydka

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.