Raport cz.2 :Studniówki 2012 Edycja 71 - 03.02.2012

03/02/2012

Komentarze

mama, 15/03/2018

Polonez pokazowy w ILO - cudowny!!! Wspaniała młodzież, oddani nauczyciele, wzruszające chwile, podniosły nastrój i niezapomniany dla mnie wieczór w gościnnych progach (także mojej szkoły) przy Chopina. Dziękuję! Podziękowania dla przewodniczącego RR:) Pozdrowienia dla 3b - wyglądaliście i tańczyliście przepięknie!

tata, 15/03/2018

od 14:35 min dopiero zaczyna się impreza! Pozdrowienia dla II LO!

jotka, 15/03/2018

piekna dekoracja sali w Liceum na Chopina!

gem, 15/03/2018

Prawdziwe studniówki - to tylko w szkole!!! Pozdrowionka dla \"Chopina\"!

trójkowy uczeń, 15/03/2018

Robi wrażenie polonez pokazowy w I LO. Układ i wykonanie naprawdę godne podziwu. Gratulacje! Wie ktoś może kto skomponował tego poloneza?

Joker, 15/03/2018

III G i tak jest najlepsza ;)

babcia, 15/03/2018

tata chyba Cie troche poniosło. oglądając ten film gdzie mozna porównac 2 100dniówki w 2 różnych szkołach (no jedna w lokalu) widac gdzie była ta atmosfera balu 100dniówkowego. Ja jakos podczas polonezów \'3-ki\' nie poczułam tego, w lokalu to nie to samo, mam wrażenie że uczniowe byli na jakimś dużym weselu a nie balu studniówkowym. Co innego na chopina, widac i czuc ten nastrój. Cały urok miec studniówkę w szkole, czujesz że to jest właśnie Twój bal na sali na której normalnie cwiczysz na lekcji w-f. Polonez pokazowy z Chopina - CUDNY! Pogratulowac młodzieży!

absolwentka, 15/03/2018

No, no... Chopin... Tu każda uroczystość i wydarzenie były na najwyższym poziomie, więc polonez nie może nie zachwycać. Coś wspaniałego! Gratulacje!!!

tata, 15/03/2018

babcia i tu się nie zgodzę. polonezy z 3ki o wiele ładniejsze. dobre tempo. ładne układy. super. Miałem okazje podziwiać 2 polonezy na żywo i widziałem, że na chopina prawie się biegło a układy były banalne. Nie zachwyciły mnie. Jedynie polonez pokazowy (którym tak szczyci się chopin) był całkiem całkiem. Chociaż nie do końca... Nabrałby uroku dopiero wtedy kiedy wszyscy byliby ubrani w jednakowe stroje. Ale było jak było. Jeżeli chodzi o polonezy to 3ka dużo dużo dużo lepiej.

babcia, 15/03/2018

nie ma sie co spierac drogi tato :) grunt że młodzież się dobrze bawiła i na jednej i na drugiej studniówce. Ty moze masz dziecko, lub sam chodzisz do 3ki i poprostu wolisz tą szkołe, ja wole chopina :) kazdy ma swoje zdanie :)

Była Uczennica 3jki, 15/03/2018

Nie ma co wydziwiać , każda szkoła ma swojego poloneza :) jednemu będzie się podobało drugiemu nie ;) mi się obydwa filmy podobały i nie mam zamiaru marudzić. Plus dla Chopina studniówka we własnej szkole co jest całkiem inny klimat. Jeszcze za moich czasów w 3-jce też miałam swoja studniówkę w szkole to było coś niesamowitego:) Pan Gierach świetny nauczyciel ale nie zapomni się prób z Panią Zabielską ;) Nie ma co się sprzeczać Kochani;) Pozdrawiam Serdecznie;)

Paweł, 15/03/2018

Byłem, widziałem, znam opinie osób postronnych w sprawie obu studniówek. Przewaga Chopina - Polonez tańczony razem ( nie ma niestety lokalu w rozsądnej okolicy, żeby II LO mogło zatańczyć na raz), przewaga Trójki rewelacyjne układy, każdy inny, poszczególnych klas. Niskie ukłony więc dla obu przygotowujących. Co do miejsca to kwesia gustu, mnie rażą np. linie na sali gimnastycznej a podoba się wystrój Zajazdu, bo jest naprawdę balowo. Była Uczennico, to do czego wzdychasz już się nie wróci, ponieważ owszem Szopen robi studniówkę w szkole, ale sal, z tego co wiem, się już nie ubiera, więcej nie ubiera się także sali głównej (robi to firma) stąd paradoks studniówka na Chopina była droższa niż w II LO. Dyskusja o całej reszcie, przypomina trochę dyskusję o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiej Nocy....

prawie obiektywnie, 15/03/2018

Spokojnie, to tylko wymiana wrażeń i emocji po obejrzeniu filmu, który naturalnie jest tylko skrótem wydarzeń polonezowych, dlatego nie widać że na Chopina każda klasa miała własny układ tego tańca. Oczywiście pokazowy polonez - brawo, brawo, brawo!!!

ciocia dobra rada, 15/03/2018

Dopiero teraz obejrzałam relację i muszę przyznać, że pokazowy z Chopina mnie zachwycił. Myślę, że efekt byłby jeszcze lepszy, gdyby dziewczyny ubrane były na biało-czarno, tak jak kiedyś na studniówkach za moich lat. Potem można byłoby się przebrać. Spróbujcie tak za rok, będzie rewelacja.

m., 15/03/2018

Do Paweł: studniówka na chopina wcale droższa nie była, nie wiem skąd masz takie informacje. Jestem tegoroczną maturzystką z chopina i za careting, ubiór sali, poczęstunek dla nauczycieli, opłacenie ochrony, prąd, konserwatorów, panie sprzątaczki i panie woźne, kwiaty dla dyrekcji zapłaciłam 350 zł. To bardzo mało w porównaniu z innymi latami u mnie w szkole jak i ze studniówką 3ki.

Paweł, 15/03/2018

m. mogę to napisać z pełnym przekonaniem, na pewno jest jedna osoba w Twojej szkole, która zapłaciła więcej niż Ty za studniówkę, proponuję obejrzeć powyższą relację w całości :)

motyla noga, 15/03/2018

no właśnie przedstawicielka uczniów na filmie mówi, że 450 zł, to jak to było na szopena, jedni jedli kaszankę a inni kawior?

majka, 15/03/2018

tak bardzo was ciekawi jak to bylo u nas w szkole ? czy kazdy musi wiedziec ile za co po co i dlaczego ? nie wydaje mi sie. to ile kazda szkola i kazda klasa zaplacila za studniowke zostaje indywidualna sprawa. Pieknie dziekuje w imieniu kolegow i kolezanek z poloneza pokazowego za opinie - jest nam niezmiernie milo ze sie podobało :)))

motyla, 15/03/2018

nikogo nie ciekawi \"ile, za co po co i dlaczego?\", sami o tym mówicie - od dyrekcji po uczestników z I LO, w materiale i na tym forum, więc wszyscy myśleli, że ważne :((((

majka, 15/03/2018

każdego to ciekawi od dziennikarzy po osoby na forum i nie mów mi że sami o tym mówimy bo po prostu być może dana sytuacja tego wymagała ;l

było minęło, 15/03/2018

Mówienie o pieniądzach przy tak ważnym wydarzeniu jest nie na miejscu. Ale dziewczyna odpowiadała jedynie na pytanie. Piękny, niepowtarzalny polonez z I LO... Ale niepowtarzalne też wszystkie chwile, bo już nigdy nie spotkacie w tym samym składzie, z tymi samymi ludźmi, nauczycielami, nie przeżyjecie tych samych wzruszeń i podniosłej atmosfery. Pozostaną jedynie filmy, zdjęcia i wspomnienia. Ja z tej szkoły mam najlepsze wspomnienia, czego i Wam maturzyści życzę. Powodzenia na maturze!!!

Kar, 15/03/2018

i jak zwykle kłótnie o która szkoła lepsza, bez sensu :)

majka, 15/03/2018

nikt tu sie nie kłóci ktora szkola lepsza!!!

inna mama, 15/03/2018

Rocznik 1993 - przed chwilą dzieci, a dziś już dorośli... Ale czas leci...

studniówkowicz, 15/03/2018

Macie rację, Gabryśka powinna sobie już oszczędzić gadanie o pieniądzach, szczególnie, że sporo kwot \"wygórowała\"...

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.