Raport: 37 sesja Rady Miasta Lubartów Edycja 147 - 19.07.2013

19/07/2013

Komentarze

DJ_Portos, 15/03/2018

Radny Kardasz - bardzo dobre wystąpienie. Bardzo ładne wypunktowanie konkretnych spraw w oparciu o fakty i dane. *** Radny Wróblewski - jak zwykle nic nowego i konkretnego nie powiedziałeś. Frustracja i żal po przegranych wyborach... Czas najwyższy na TOTALNE odsunięcie was od władzy zarówno w Lubartowie jak i w CAŁYM KRAJU! Ten czas już nadchodzi i pora wyczyścić ten kraj z chwastów PO.

DJ_portos, 15/03/2018

A co do wspomnianego tu \"szczęścia\" pana Burmistrza - Bardzo ładnie skwitował to przedowniczący RM. Bohaterem jest ten, kto kończy akcję! A poza tym, ci co zaczęli te wszystkie procesy i przygotowywali dokumentację chyba raczej MIELI TAKI OBOWIĄZEK! W końcu brali za to kasę więc o co chodzi? Radny Wróblewski - mamy już dosyć w Lubartowie twoich roszczeń nic nie wnoszących i nie dających temu miastu żadnej wartości dodanej! Zamiast brać kasę za sesję to postaw sobie kukłę na swoim fotelu i napisz jej na czole: cokolwiek by się działo ja jestem zawsze na NIE!\" Bo taka jest prawda - nie myślisz człowieku tylko dla zasady głosujesz zawsze na nie - podobnie jak i wszyscy inni śmieszni \"reprezentanci społeczeństwa\" z waszego klubu. Broń nas Boże od takich reprezentantów. Już niedługo to zweryfikujemy!

DJ_portos, 15/03/2018

To jeszcze raz ja :) - piszę na bieżąco oglądając ten materiał dlatego tyle komentów :) Radny Polichańczuk - ŚWIETNE wystąpienie. Szkoda, że ci do których się pan zwracał, tego i tak nie zrozumieją... Radny Zieliński - z wystąpienia na wystąpienie co raz bardziej ŻAŁOSNY! - pamięć twoja jest KRÓTKA!o reszcie POpaprańców już nie wspomnę bo szkoda mojego czasu - idę na obiad. Brawo dkla Burmistrza, że zachował zimną krew i wypunktował całą tą Partię Obłudników (PO)

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.