Informacje Edycja 77 - 16.03.2012

16/03/2012

Komentarze

mieszkaniec, 15/03/2018

Dlaczego nic nie ma na temat kolektorów słonecznych ? Pan Burmistrz znowu robi dużo zamieszania w tym temacie, a efekt będzie taki sam jak w Gminie wiejskiej, gdy był Wójtem. Pomniki, telebimy, ankiety, kolektorki ....a i jeszcze taniec. Wreszczie coś się dzieje!

tancerka, 15/03/2018

mógłby mnie w końcu poprosić

ELdorado, 15/03/2018

To ciekawe... 1. Zieliński mówi o konsultacjach społecznych...? To chyba jakaś kpina?! Wystarczy spojrzeć jakie Tusk prowadzi konsultacje - a przecież to partyjny pryncypał pana Zielińskiego... 2. Zwoliński uważą, że burmistrzowi poprzednich kadencji powinni być zaproszeni do takiej inicjatywy - a może właśnie dlatego nie zostali bo poprzednim burmistrzom już dziękujemy...Przecież na te ruchy mieli dość czasu gdy to oni sprawowali władzę w tym mieście. Skoro nie zrobiliście tego sami to nie przeszkadzajcie innym. Szacun Zwolińskiemu jednak za przyznanie tego, że w poprzednich latach zabrakło konsultacji społecznych - ale to on był ta władza no i siedzący obok pan Świętoński więc o co panowie wam teraz chodzi? 3. Wróblewski mówi o karykaturze demokracji... Najlepszym karytaturzystą demokracji jest jednak obecny rząd - dziwnym zbiegiem okoliczności jest to rząd tworzony przez tą samą partię, do której nalezy pan Wróblewski. Czy to uprawnia do zarzucania karykaturalnej demokracji innym? Warto jest zacząc poprawę od siebie i własnych pobratymców. Panowie z PO miejscie trochę honoru. Wy traktowaliście w taki sam sposób swoją opozycję w poprzednich kadencjach a jednak nikt z radnych opozycyjnych nie organizował smutnych konferencji prasowych i nie robił z siebie pośmiewiska. Przecież my mieszkańcy wciąż pamiętamy i długo jeszcze będziemy pamiętać arogancję poprzedniej władzy - wówczas waszej władzy. Panie Zdunek, co pan tam jeszcze robi? Pomimo, że siedzi pan w tym gronie, to cenię pana chociaż za to, że nie robił pan z siebie pośmiewiska przyłączając się do smutnego skowytu pańskich kolegów z PO. Pan Świętoński co prawda też nic nie mówił ale sprzedając co cenniejszy majątek miasta za czasów swojego burmistrzowania już pokazał społeczeństwu jakie ma poglądy. Tu mieszkańcy nie mają już dodatkowych pytań - dlatego też burmistrzowanie się skończyło. Trudno pogodzić się z utratą władzy ale to jest własnie demokracja i taki wybór społeczeństwa trzeba uszanować! Panowie, wam już dziękujemy. Czas na zmiany... Obecną władzę też będziemy rozliczać za to co zrobiła lub za ewentualne zaniechania ale jeszcze na to za wcześnie. Zaprawdę powiadam wam jako dłuuugoletni mieszkanieć tego miasta: nie robią na nas wrażenia tego typu zachowania i konferencje prasowe co parę dni. Takie ruchy dodatkowo świadczą tylko o waszej słabości. Czy liczycie na to, że wzbudzicie wśród mieszkańców miasta litość i współczucie? Raz na wozie raz pod wozem ale wolę wyborców trzeba umieć przyjąć z honorem i zaakceptować. Miejcie choć odrobinę honoru...

eulalia, 15/03/2018

Przydługi i nudny wykład pana Zielińskiego nie wniósł nic konkretnego do sprawy pomnika w naszym mieście. Nikt was panowie nie będzie uniżenie upraszać o obecność. Nadeszło pora refleksji...tym razem, to wy nauczcie się prosić i oczekiwać. Wyśmiewaliście się z Tomasiaka, że ma parcie na szkło, a jak nazwać to co teraz wyczyniacie? Z towarzystwa wyróżnia się tylko autentyczny Zwoliński, który nie widzi mi się jako zwyczajny szeregowiec Peowiec.

Krzysiek, 15/03/2018

Panie Zielinski nie podoba sie to do widzenia, po co Pan tam zajmuje miejsce

ROB, 15/03/2018

Panowie z PO mają rację. Niestety, w jej udowadnianiu nie są zbyt wiarygodni. Nieprawdziwe jest też twierdzenie Eldorado, że za wcześnie jest na ocenę tej władzy. Uważam, że jej ocenę jest już za późno. To są zwyczajnie lenie i nieporadne pajace. Niestety też, w naszym mieście nie ma dobrego wyboru. Albo krętacze, albo nieudacznicy.

Jasio T., 15/03/2018

Pan Zieliński sprzedaje to co przez ostatnie lata .Będąc w Unii Demokratycznej i Unii Wolności też czarował swoimi merytorycznymi akcentami.

Ela, 15/03/2018

Pan Zieliński i pan Wróblewski prowadzą politykę w ten sam sposób. Jest on charakterystyczny i zgodny z oficjalna linią partyjną PO w Polsce. Zwykli ludzie nie mogą korzystać ze zdobyczy wolności. Jedynie wmawia im się co jakiś czas,że wybór należy do nich. W rzeczywistości naszym krajem rządzą emocje dwóch skłóconych polityków,reprezentujących w wielu sprawach zbieżne poglądy. Żeby wyjść z Polskiej matni,do której doprowadziła chęć odwetu, musimy wszyscy przeprowadzić szczery rachunek sumienia.

El POpulo, 15/03/2018

Do kogo wypisujecie wasze smuty? Przeszkadza merytoryczne wystąpienie radnego Zielińskiego,bo wam żal że nie macie prawdziwych samorządowców i tyle ;p

Emeryt-67, 15/03/2018

Może pogadamy o wieku emerytalnym, zamiast zamieszania wokół tematu zastępczego? Dlaczego rada nie wydała jeszcze stosownego stanowiska, jak np. w sprawie TV TRWAM? Panowie Z PO prosimy o konkrety.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.