Informacje Edycja 74 - 24.02.2012

24/02/2012

Komentarze

E.W., 15/03/2018

Panie Zieliński - trzymam pana za słowo! :)))))

E.W., 15/03/2018

A któż się tam w tle przemowy p.Kardasza udziela? :))) dla mnie sprawa jest jasna...

adis, 15/03/2018

Z całym szacunkiem Panie Zwoliński ale Pan doskonale wie że można powiedzieć wszystko napisać również.Dziwne zbiegi okoliczności, przystąpienie do klubu PO wcześniejsze powiązania .Tylko demagogia obrzydliwe.

robert tomala, 15/03/2018

To tylko polityka,cała ta sprawa z Przewodniczącym Rady to powtórka z poprzednich kadencji.Wtedy też były protesty gdy ucinano wypowiedzi radnym.Panowie mają krótką pamięć jedni jak i drudzy.Brak kultury politycznej to też kultura.

Marco, 15/03/2018

I bardzo dobrze pan Czop się zachowuje . Nie rozumiem aroganckich ludzi którzy chcą go odwołać ale robią to za pewne dla tego że są z innej opcji politycznej . Powinna być kultura na sesjach rady a nie parę gości sobie chodzi i ma gdzieś innych zdanie, więc za co oni pieniądze biorą . Jeżeli ktoś nie może usiedzieć 1 h na krześle to po co startuje na radnego ????

Fryderyk Puła, 15/03/2018

From: redakcja@smlubartow.pl [redakcja@smlubartow.pl] Sent: Tuesday, February 21, 2012 1:12 PM To: starostwo@powiatlubartowski.pl Subject: pytania do wywiadu witam, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej prosimy pana starostę lub wicestarostę o odpowiedz na następujące pytania: 1. na jaki rodzaj umowy został zatrudniony Jerzy Zwoliński w lubartowskim szpitalu? 2. czy na stanowisko, które objął Jerzy Zwoliński był ogłoszony konkurs? 3. jakie wynagrodzenie będzie z tego tytułu pobierał Jerzy Zwoliński? z góry dziękujemy za odpowiedz, pozdrawiamy, redakcja Kanału S

xyz, 15/03/2018

z rozmowy z p. Jakubem Wróblewskim wynika, że Jerzy Zwoliński - był 3 lata Burmistrzem...- ciekawa informacja, hmmm

FP, 15/03/2018

Dnia 2012-02-21 15:21 Starostwo napisał(a): Pytanie 1i2 to pytanie do dyrektora SP ZOZ. Pytanie 3. mogę się mylić, ale chyba prawo nie pozwala udzielać takich informacji. Z informacji jakie posiadam w tej chwili dyr jest nieobecny w pracy (nieobecność usprawiedliwiona). Ja wyjeżdżam na szkolenie związane ze zmianami w oświacie (z udziałem wiceministra T. Sławeckiego). Domyślam się, że możemy wrócić do tematu w przyszłośći. Pozdrawiam Fryderyk Puła

norbi, 15/03/2018

Radny Jakub Wróblewski pokazał swoją prostote, jego śmieszne sprostowania \"przepraszam\". Nie zrobimy Ci wiecej krzywdy i inie wybierzemy do rady miasta żebys sie meczył, jak startował na radnego ukrył swoje problemy z kręgosłupem a tu okazuje sie ze nie moze usiedziec godziny na krzesle!!!

E.W., 15/03/2018

Cóż za wyczerpująca odpowiedź! Jaśniej raczej nie można było ustosunkować się do pytań związanych z utworzeniem etatu dla p.Zwolińskiego. Ciekawe co na to Gregor - rzecznik PSL w Powiecie Lubartowskim? Czy ta rekomendacja budzi w nim sprzeciw? Czy jego rekomendacje stanowiły niepodważalne świadectwo dla osób protegowanych?

sprzeciw???, 15/03/2018

no gdzież

agis, 15/03/2018

Nie ma takiej opcji E.W.Gregor będzie na to jak na lato,jak zwykle długi opis zamydlić oczęta bo ludzie krótką pamięć i tak mają.Teraz się porusza gdzie indziej.

GBG, 15/03/2018

Nie uciekam od tematów kontrowersyjnych. Chociażby ten wpis - \"Rozmówki rodem z magla\" ( http://www.mmlubartow.pl/blog/gregor/rozmowki-rodem-z-magla ) - poświęcony jest temu, co tak cię, E.W., interesuje. Odnośnie twojego mianowania mnie \"Rzecznikiem Prasowym PSL w Powiecie Lubartowskim\" - uwaga ta jest tak samo celna, jak twoja odwaga cywilna, tzn. anonimowa:). Faktycznie, dotrzymałem umowy koalicyjnej, nie będąc zmuszonym do zwracania się per \"szefie\", do przedstawicieli PSL, co, niestety, nie udało się mojej byłej koleżance:). Swoja drogą, ten PSL jest \"be\" pod pseudonimem. Na jawie zaś stanowi nadobny przedmiot adoracji różnej maści lubartowskich politykierów:). A przecież można się szanować, co wprawdzie jest trudniejsze w internecie, ale łatwiejsze w życiu:)

Ela, 15/03/2018

Drugie imię Gregora to Sprawiedliwość. On jeden ma odwagę pisać pod nickiem, z którym jest kojarzony, nie tak jak ci inni... ci wilcy :) Nie bawi się w anonimy, nie wykorzystuje prostych skojarzeń i w ogóle jest na NIE ;)

ned, 15/03/2018

@agis jesteś wyrazicielem opinii wielu czytelników. Długie wywody pełne uników są rzadkim i ciężkostrawnym posiłkiem w naszej publicznej diecie. Trudno mianować wpisy na temat pani x i pana y aktem wybitnej odwagi

GBG, 15/03/2018

Nie będę kopał się z koniem, ale nie ustąpię też oślęciu. Anonimowi, internetowi \"kombatanci antypeeselowskiego ruchu oporu\" to przeważnie nieudacznicy, którzy stracili zdolność koalicyjną wobec nich, mimo, że bardzo by chcieli przytulić się do obozu władzy. PSL zwyczajnie szanuje ludzi wyrazistych i kompetentnych, których traktuje jak partnerów, mimo braku słabego mandatu radnego. Okazuje się, że można mieć 7 \"papierów\" i być poza koalicją. bynajmniej nie dlatego, że się nie lubi PSL. Po prostu dlatego, że się jest słabym i nieudolnym. Po prostu. Szkoda tylko tych pozostałych 6 mandatów ludzi, którzy zawierzyli \"naturalnemu przywództwu:)

Agnieszka Rogala, 15/03/2018

Ostatni Sprawiedliwy i uczciwy człowiek Gregor.Gregor wierzymy w ciebie i twoją walkę o czystość intencji na górze. Tak trzymaj nie dawaj się pieniaczom i nieudacznikom !

E.W., 15/03/2018

Czy odpowiadanie na proste pytania mam rozumieć jako\"kopanie z koniem\"? Czy unikanie odpowiedzi, to brak szacunku logiki do pytania, czy pytającego? Czy mamy prawo do oceny poszczególnych zachowań, nie krytykując w czambuł całej organizacji(PSL)? Czy GBG podobała się odpowiedź Starosty na konkretne zapytania redakcji? Nie oczekuję odpowiedzi;)

pani Agnieszko, 15/03/2018

Pieniacz i nieudacznik pozwoli sobie zapytać, czy jest to przypadkowa zbieżność nazwisk z panem Rogalą Stanisławem Januszem, startującym z 8 miejsca, w okręgu 2 listy wyborczej Platformy Obywatelskiej? Jeżeli nie, to niestety pół litery z pani wypowiedzi nie można traktować, jako bezstronnej. W żadnym stopniu nie czuję się przez Panią obrażony, ponieważ nie może obrazić mnie wpis z pobudek politycznych. Pozdrawiam ze spokojem ducha - dawny sympatyk Gregora

cranky, 15/03/2018

nie kłućta sie ićta do kościoła módlta sie a nie kłoćita sie modlić się trza co by czopa odwołały bo chłop miesza jak superheterodyna jakaś czy cóś

toja, 15/03/2018

Już nie mogę patrzeć na Tomasiaka. Tak często go pokazujecie, że chce mi się za przeproszeniem rzygać jak słucham jego wypowiedzi.

Agnieszka Rogala, 15/03/2018

Zbieżność jest nazwisk.Gregor jest jedynym etycznym politykiem w tym mieście i dobrym fachowcem.Daje przykład tego w licznych publikacjach i wypowiedziach .

taaaaaa, 15/03/2018

Moi wyznawcy świadczą o mnie. Pani już dziękujemy :))))

Robert, 15/03/2018

Agnieszka Rogala to ty??? :))))))) bo poziom zrozumiałości wypowiedzi mniej więcej ten sam :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.