Informacje - edycja 624, 09.09.2022

09/09/2022

Od tygodnia płacimy więcej z wodę i ścieki. Tymczasem o kolejnej podwyżce milczą lokalne media. Nasza stacja jako pierwsza ujawnia wysokość kolejnych podwyżek i jako pierwsi zadajemy pytania czy w przyszłym roku będzie obniżka, czy też czeka nas kolejna podwyżka cen. W najbliższy czwartek największe kulturalne wydarzenie w naszym powiecie.

Przy ul. Zielonej rusza jesienny maraton imprez organizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową. Do naszego miasta przyjedzie pierwsza liga artystów, a Spółdzielcza Jesień Kabaretowa odbędzie się w najnowocześniejszej Sali wielofunkcyjnej w województwie lubelskim. Sali, która wyróżniona została kryształową cegłą.

7 września Pan Janusz Kobyłka zakończył swój wielki rajd po Polsce promujący honorowe oddawanie krwi. Pokonał w sumie 3200km, odwiedził wszystkie województwa Polski i 21 siedzib Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Ostaniem punktem była Warszawa.

Ciężarówka najechała na tył samochodu osobowego, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. O szczegółach – Starszy sierżant Jagoda Stanicka.

Do pożaru drewnianej obory i przyległego do niej garażu, doszło w miejscowości Talczyn w gminie Kock. Strażakom na szczęście udało się opanować pożar. O przebiegu akcji Starszy Kapitan Michał Mazur.

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.