Informacje - edycja 530, 20.11.2020

20/11/2020

  • Grzegorz Gregorowicz, który wielokrotnie podkreśla, że jest czymś złym wynagradzanie osób z naszego miasta za kwoty większe niż otrzymują inne osoby pełniące różne funkcje publiczne, będzie teraz musiał krytykować sam siebie oraz swoich kolegów. Dlaczego? Bo okazuje się, że pracownicy urzędu miasta otrzymują wynagrodzenia wyższe niż ----- i tu prosimy o uwagę: prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski czy prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Jeszcze ciekawsze jest to, że urzędnicy, którzy nie przepracowali w Urzędzie jeszcze dwóch lat dostali więcej kasy niż skarbnik czy burmistrz Lubartowa.                                                                                                                                           - Teraz już wiem dlaczego Pan Paśnik nie chciał mi udostępnić umów o pracę swoich towarzyszy i znajomych z Polskiego Stronnictwa Ludowego i jego okolic – tak skandal z gigantycznymi wynagrodzeniami nowozatrudnionych urzędników podsumowuje radny Jacek Tomasiak.
  •  To celowe podburzanie ludzi poprzez podawanie kłamstw – tak podsumował publikację miejskiego organu prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Tomasiak. Spółdzielnia Mieszkaniowa poszła do sądu w związku z kłamliwymi publikacjami. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy gazeta wydawana przez Lubartowski Ośrodek Kultury będzie tłumaczyła się przed sądem z powodów podawania nieprawdziwych informacji.
  •  Po raz kolejny okazuje się, że informacje prezentowane w naszej telewizji nie dość, że są rzetelne to dodatkowo powielają je inne gazety. Mówiąc o gazetach nie mamy na myśli organu prasowego urzędu miasta, a lokalne tygodniki. W zeszłym tygodniu poinformowaliśmy, że Związek Komunalny ma problemy z wynajęciem nowego lokalu. O sprawie napisała także Wspólnota Lubartowska.
  •  W ostatni poniedziałek do prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie zadzwonił św. Mikołaj. Okazuje się, że pandemia nie przeszkodzi dzieciom mieszkającym w spółdzielczych blokach, by na saniach dotarły do nich paczki.
  •  Nie udało się uratować życia 75-latki potrąconej dzisiaj w godzinach porannych w Michałówce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta szła szła prawą stroną jezdni z wózkiem, gdy najechał na nią 33-latek kierujący samochodem osobowym.
  •  15 listopada odbyłam się premiera najnowszej płyty zespołu BeU pod patronatem Chrześcijańskiego Grani. Płyta nosi tytuł „Jezu, Ja” .
  •  ZUS rozesłał do zadłużonych przedsiębiorców informację o stanie ich rozliczeń. Są w nich wskazówki, jak sprawdzić zaległość i jakie kroki można dalej podjąć. 
  •  Dwie osoby trafiły do szpitala po zdarzeniu drogowym jakie miało miejsce w miejscowości Łukówiec. Kierujący fiatem wjechał w drzewo. Razem z pasażerem trafili do szpitala.

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.