Informacje - edycja 454, 07.06.2019

07/06/2019

  1. Jednogłośnie za absolutorium dla Zarządu zagłosowało kilkuset członków Spółdzielni Mieszkaniowej. Także pozostałe uchwały zostały przyjęte bez ani jednego głosu sprzeciwu. W spółdzielni mieszkaniowej zakończyło się walne zgromadzenie członków spółdzielni.
  2. Jeżeli głosowanie radnego przesądza o jego wyborze, to nie ma wątpliwości, że uchwała w ten sposób przyjęta jest nieważna – po co przytaczamy jeden z wielu wyroków sądu dotyczących głosowania na samego siebie, ponieważ do takiej sytuacji doszło podczas ostatniego walnego zgromadzenia związku. W ten sposób wybrano wiceprzewodniczącego Zgromadzenia oraz wybrano członka Komisji Rewizyjnej.
  3. Ogromne, dmuchane zjeżdzalnie, wata cukrowa, animacje, przejażdżka kucykiem, to oznacza tylko jedno. Spółdzielczy Dzien Dziecka. Tegoroczne święto najmłodszych mieszkańców odbyło się 31 maja.
  4. To było wydarzenie, jakie w Lubartowie miało miejsce po raz pierwszy. Podczas „Dnia Dziecka z Fundacją Polsat” na scenie wystąpili Cleo, Feel,  Ewelina Lisowska, Michał Szpak, 4Dreamers, Zosia Nowakowska, Sławomir, a imprezę poprowadzili Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.
  5. 1 czerwca swoje święto obchodziło nasze miasto. Podczas tegorocznych Dni Lubartowa na scenie wystąpili lokalni artyści, wręczono nagrody Burmistrza, a wieczorem wystąpili zespół B6, News, Marek Majewski i gwiazda wieczoru LemON.
  6. 1 czerwca swoje 5 już urodziny świętował wolontariat schroniska dla psów w Nowodworze. Z tej okazji wolontariusze przygotowali mnóstwo atrakcji.
  7. 6 czerwca w LOKu odbyl się turniej szachowy z okazji dnia dziecka.
  8. 4 czerwca odbyła się Lekcja historii przygotowana przez Lok oraz uczniów i nauczycieli z II LO im. Piotra Firleja w Lubartowie. W ten sposób uczczono 30. Rocznicę pierwszych wolnych wyborów w Polsce.
  9. W niedzielę 9 czerwca wszyscy mali miłośnicy wędkowania będą mogli spotkać się podczas Dnia Dziecka z Wędką, który rozpocznie się o godzinie 8 przy Stawie Miejskim w Lubartowie.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.