Informacje Edycja 43 - 22.07.2011

22/07/2011

Komentarze

LOOL, 15/03/2018

04:09 - ale kupa!

Misza88, 15/03/2018

ale jaja !!! chyba pierwsze wiadomości bez Prezesa ;))) czyżby wakacje ??

lool too, 15/03/2018

hahaha, a nooooooo :)

shirt, 15/03/2018

Szkoda że tego gó..a jeszcze bliżej niepokazali

:P, 15/03/2018

Pomimo tego, że z każdego kąta słychać było Tomasiaka, to on się nie zbłaźnił ani razu...Za to w ostatnim materiale Ściseł dał z siebie wszystko...serce na dłoni :)))) KOMPROMITACJA!!!

Lem, 15/03/2018

Najbardziej nieudolna, najmniej profesjonalna, całkowicie przypadkowa i zupełnie pozbawiona zasad i strategii koalicja w nowożytnej historii Lubartowa. Chaos, brak decyzji, brak pieniędzy, brak strategii i pomysłów na cokolwiek. Bierność, apatia i bezradność. Lubartów tkwi po pachy w łajnie. Wiwat demokracja.

Broniewski, 15/03/2018

Bagnet na broń Kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkasz - Polskę, kiedy rzucą przed siebie grom kiedy runą żelaznym wojskiem i pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą - ty, ze snu podnosząc skroń, stań u drzwi. Bagnet na broń! Trzeba krwi! Są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni. Cóż, że nieraz smakował gorzko na tej ziemi więzienny chleb? Za tę dłoń podniesioną nad Polską- kula w łeb! Ogniomistrzu i serc, i słów, poeto, nie w pieśni troska. Dzisiaj wiersz-to strzelecki rów, okrzyk i rozkaz: Bagnet na broń! Bagnet na broń! A gdyby umierać przyszło, przypomnimy, co rzekł Cambronne, i powiemy to samo nad Wisłą. * * * A Cambronne rzekł: GÓWNO ..i powiemy to samo nad Wieprzem...

odpowiedzialna właściciel, 15/03/2018

A ja słówko w sprawie sprzątania po psie... Niektórzy robią sobie żarty, a to jest naprawdę poważny problem. Śmiem twierdzić, że mój pies jest jedynym w Lubartowie, po którym właściciele sprzątają. Jest to bardzo proste: kupuję w sklepie \"DARIO\" rękawiczki foliowe (100 sztuk za około 3 zł) i sprzątam za każdym razem. Potem rękawiczkę z zawartością przewracam na \"lewą\" stronę i ... psia kupa uwięziona jest jak w woreczku. Potem do kosza i problem z głowy (i spod psiego ogona). Poczatkowo przechodnie dziwili się, co robię . Kiedyś nawet pewien pan myślał, że pies jest chory i zbieram kał do analizy! Jest to sprawa ważna i poważna, dlatego poświęcam jej tak długi komentarz. Psów jest dużo, a każdy z nich zostawia miesięcznie 30 \"pamiątek\". Często zdarzyło się, że wchodząc na trawnik, żeby sprzątnąć po swoim psie, \"wdepnęłam w śmierdzący problem\" pozostawiony przez inne zwierzę. Nie jest to miłe... Chciałabym, żeby tę sprawę potraktowano poważnie. po prostu trzeba ludzi do tego zmuusić poprzez egzekwowanie prawa.

władzio, 15/03/2018

Zgadzam się po złej władzy przyszła jeszcze gorsza!

władzia, 15/03/2018

Dawna opozycja załatwiła się w kilka miesięcy po wyborach i to bez niczyjej pomocy! To chyba rekord na miarę nowoczesnej Europy. To nauka dla byłego Burmistrza. Trzeba było dać opozycji na chwile \"pobaraszkować\" Sami by się w krótkim czasie skompromitowali i do wyborów można było śnić spokojny sen o Viktorii...

uff, 15/03/2018

druge edycje ??? żeby sie rozerwaly...zaangażowaly?!?

Vlad Palovnik, 15/03/2018

Zgadzam się z Władzią. Tymi rencami zgotowali sobie ten dół.

who is, 15/03/2018

kuzyn... bylyśmy, widzielyśmy?

kibic, 15/03/2018

Miasto jest pełne problemów z ktorym obecna władza sobie nie poradzi - prosty przykład zabrano Pogoni 07 Lubartów mozliwosc grania przed własnymi kibicami. Burmistrz zamiast znalezc rozwiazanie na wyjscie z problemu znalazl rozwiazanie jak zlikwidowac Pogoń!

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.