Informacje - edycja 415, 07.09.18

10/09/2018

  1. Takiej sesji jeszcze nie było. Radni zadawali pytania, nie dostawali odpowiedzi, a kiedy upominali się o nie byli albo ignorowani, albo atakowani przez prawą rękę burmistrza czyli jego zastępcę – Radosława Szumca. Komu, dlaczego i jak odpowiadał wiceburmistrz, który swoje stanowisko zajmuje już od 8 lat, o tym w naszym materiale.
  2. Od kilku dni mieszkańcy spółdzielni mieszkaniowej mogą zapisywać się na darmowe wejściówki na dwie imprezy. Pierwsza z nich jest spółdzielcza jesień kabaretowa, drugą – wyjazd do Kodnia. Podczas ostatniego tygodnia mieszkańcy spółdzielni skierowali kilka zapytań dotyczących imprezy i dzisiaj na nie postaramy się odpowiedzieć.
  3. września uczniowie rozpoczęli rok szkolony 2018/2019. Szczególnie uroczyście przywitała go młodzież z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie. O szczegółach w naszym materiale.

  4. Grupa TSR zaprasza na VII edycję rajdu rowerowego. Rajd rozpocznie się 16 września o 9:40 na parkingu przy dworcu PKP w Lubartowie. Organizatorzy przygotowują ogrom atrakcji niespodzianek dla uczestników. O szczegółach w naszym materiale.

  5. 4 sierpnia na ulicy Wierzbowej w Lubartowie doszło do potrącenia pieszego. 54-letni kierowca samochodu osobowego nie udzielił pomocy rannemu i uciekł z miejsca wypadku. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

  6. Przed dwoma miesiącami informowaliśmy Państwa o tym, że na przejazdach kolejowo-drogowym pojawiły się żółte naklejki, obecnie PKP stwierdza, że właśnie te naklejki zapobiegły tragediom. O szczegółach w naszym materiale.

  7. Lubartowscy policjanci poszukują zaginionego 34-letnia Marka Sobicha z Pałecznicy. Mężczyzna 27 sierpnia wyjechał skuterem z miejsca zamieszkania i dotychczas nie wrócił. Więcej szczegółów przedstawia Rzecznik Komendanta powiatowego Policji w Lubartowie Ewelina Skorupska.

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.