Informacje - edycja 398, 11.05.2018

11/05/2018

Janusz Bodziacki, obecny burmistrz Lubartowa nie może już liczyć na poparcie partii Prawo i Sprawiedliwość – takie sensacyjne informacje przynosi najnowszy tygodnik Wspólnota. Zamiast Bodziackiego, wg. gazety na burmistrza PiS wystawi Ewę Zybałę.

W Lubartowie trwają jedne z większych w historii prac rewitalizacyjnych i część z mieszkańców przekonana jest, że to prace prowadzone przez władze miasta. Okazuje się, że nic bardziej błędnego. Zamknięta część ul. Lipowej, sprzęt ciężki na os. Szaniawskiego i prace ziemne na os. Zgoda, a za chwilę nowe parkingi i monitoring także na os. Garbarskim to wynik decyzji Zarządu Spółdzielni na czele z Jackiem Tomasiakiem oraz Rady Nadzorczej Spółdzielni z jej przewodniczącym Krzysztofem Paśnikiem.

W Lubartowie przybędzie nowe skrzyżowanie, i to takie z prawdziwego zdarzenia. Będzie się ono znajdowało na ul. Lipowej, a dokładnie obok Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Inwestycja prowadzona jest przez Spółdzielnię mieszkaniową w ramach rewitalizacji naszych osiedli.

Spółdzielczy Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej do odebrania ostatnie wejściówki. Przypominamy, że impreza odbędzie się 2 czerwca o godzinie 12.

Już w ten piątek czyli 11 maja zapraszamy państwa do obejrzenia naszego nowego programu, w którym pan mecenas Maciej Polak przybliż wszystkim rozwiązanie problemów prawnych. To wszystkim w programie czas na prawo.

W dniach 1-3 maja odbyła się Mundurowa Majówka w Kozłówce. Prezentacja sprzętu strażackiego, wojskowego, czy medycznego, a także dmuchańce i zabawy dla najmłodszych to tylko część atrakcji.

9 maja w Urzędzie Miasta w Lubartowie odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Zwycięstwa. O szczegółach w naszym materiale.

Na jeziorze Kunów zaginął mieszkaniec Otwocka. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wydarzenia

Nadleśnictwo Lubartów informuje o planowanych zabiegach agrolotniczych na terenie naszego powiatu.

Nie mająca prawa jazdy mieszkanka Lubartowa wjechała w sklep. Za spowodowanie kolizji odpowie przed sądem.

Policjanci z lubartowskiej drogówki eskortowali rodzącą kobietę w drodze do szpitala.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.