Informacje, edycja 204 - 22.08.2014

21/08/2014

Komentarze

baju baj, 15/03/2018

Ci byznesmeny z centrum niech se oochrone zatrudnią, selekcjonują klientów, nie sprzedają alkoholu napitym małolatom i się powinno uspokoić. W takim Lublinie w byle jakiej knajpce siedzi dwóch karków i wyprasza jakby coś się działo nieznośnych klientów. Tak też jest na całym świecie w każdym szanującym się lokalu.Tak też było nawet w Git beacie w Lubartowie i żadko się zdarzało, że były jakieś bijatyki.

Bogumiła Jublewska, 15/03/2018

Z kim konsultowany był plan zagospodarowania przestrzennego z 1997r.? Wtedy w miesiącu lutym wprowadzono I część zmian do tego planu i w ramach tych zmian pojawił się zapis, iż w obrębie 8 ,,za fabryką\" dopuszcza się powstanie zakładu przetwórstwa odpadów. Kto z mieszkańców o tym wiedział, podobnie jak o obwodnicy wschodniej? Dotarłam do protokołu z tamtej Sesji Rady Miasta. Nie było w tym punkcie żadnej dyskusji. Żadnej. Nikt z ówczesnych radnych nie zabrał głosu. Słuszne kroki czynią mieszkańcy, że chcą ten pomysł oprotestować. Zmiany w planie zagospodarowania są konieczne i możliwe do wprowadzenia. Jeśli Miasto dysponuje środkami finansowymi w ramach udziału własnego w tak drogim projekcie - proponuję przeznaczyć je na wykupienie gruntów pod drogi lokalne w obrębie 3 Lipowa, pomiędzy Lipową a Alejami Zwycięstwa. Tu wprowadzono sieć ulic w 2003r. i nic się nie dzieje. Miałam świadomość, iż ciągle brakuje pieniędzy na ten cel, ale w tej sytuacji będziemy prosić o uaktywnienie tego osiedla. Protestującym życzę wytrwałości i dużej dozy determinacji. Wtedy osiągniecie swój cel, czego Wam życzę z całego serca.

mieszkaniec Wierzbowej, 15/03/2018

Obwodnica wschodnia musi być! pomyślcie też trochę o drugiej części Lubartowa.zobaczcie co się dzieje na ulicy Wierzbowej i Słowackiego.Druga część ulicy Wierzbowej zrobiła się dzielnicą przemysłową a pierwsza część durze skupisko domów jednorodzinnych w tym pszedszkole,pędzą tu tiry co 10 minut często przeładowane z ogromną prędkoscią po zdewastowanej drodze.Infrastruktura na pierwszym miejscu rozładowanie ruchu na Wierzbowej,Słowackiego,centrum miasta skrzyżowanie pod pałacem i pierwsza część ulicy Lipowej!!! Na tych ulicach jest MASAKRA.

wieprz, 15/03/2018

Sprawa obwodnicy wschodniej, czy jak ją zwał, to nie tylko problem mieszkańców osiedli : Popiełuszki, Piaskowej czy Sławińskiego, ale moim i nie tylko moim zdaniem, problem całego miasta, o czym świadczy funpage https://www.facebook.com/PradolinaWieprza?ref=bookmarks. Ponad 800 polubień, nie ma żartów będzie duży hasał i dobrze..

motyla noga, 15/03/2018

Pełnić można funkcję, a nie zawód. Zawód się wykonuje... albo sprawia. Redakcja KanalS po raz kolejny sprawiła widzom zawód, raniąc okrutnie język polski.

GBG, 15/03/2018

Droga wschodnia powinna zakończyć swój bieg na ulicy Wierzbowej. Wtedy byłaby to zwykła, ale niezwykle ważna ulica dla połączeń wewnątrz miejskich i otwarcia miasta na wschód. Nie mamy, jako miasto, żadnego interesu, by robić z niej obwodnicę w tym miejscu. Natomiast obwodnica wschodnia powinna biec od mostu w Sernikach do mostu w Szczekarkowie wzdłuż rzeki Wieprz.

sir Murchlak, 15/03/2018

No i w koncu wpadlem do rezimowej TV.Mysle ze droge powinno sie budowac a opornych wywlaszczac i przesiedlac do jakichs barakow komunalnych.

widz, 15/03/2018

widze ze pan Pasnik jest ekspertem od wszystkiego ;-D

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.