Informacje- edycja 168, 13.12.2013

13/12/2013

Komentarze

13grudnia1981, 15/03/2018

ale dają najpierw kumpel Polichańczuka dostał fuchę w MOSirze a teraz kumple z klatki. Przypomina mi to komunę kolesiostwo się szerzy...

CH, 15/03/2018

Ta koalicja \"przepojona troska o dobro wspólne\" chyba jednak nie zajmie się tak oczywistymi zmianami nazw ulic. Na wyprzódki wystawią do głosu tych, co to będą boleć nad tym, żeby się zajmować innymi ważnymi sprawami i nad kosztami. Takie argumenty oczywiście trafią na podatny grunt koalicjantów z \"lewicy pobożnej i bezbożnej\". Oczywiście, że koszty byłyby niewielkie i że można o ich sfinansowanie poprosić niektóre środowiska, które albo oficjalnie deklarują pomoc albo same by się chętnie zgłosiły. Ale może w tym jest właśnie problem, że można to załatwić szybko i skutecznie. Wątpię, by farbowana lubartowska prawica, która podobno rządzi tym miastem zechciała się zająć tym problemem.

zielony, 15/03/2018

Carosta nie wiedział o sukcesach spółdzieni. Jak to możliwe!

wicek, 15/03/2018

Do pierwszej info: Brawo Bodziacki!!! Kanał S - już się kończycie! Jeśli myślicie, że lud to kupi to jesteście chyba delikatnie mówiąc pomyleni... Reszta przekazu to już totalna klapa.

wicek, 15/03/2018

Komunistyczne symbole w Lubartowie - Tu oczywiście trudno się nie zgodzić z tym starszym panem, który o tym opowiada jak również z prezesem SM. Z tego co wiem to lubartowska Solidarność już dawno złożyła wniosek do przewodniczącego RM dotyczący nazewnictwa w Lubartowie. Dziwi fakt, że obecny przewodniczący RM jako człowiek związany z Solidarnością ten wniosek zignorował.

Waldemar, 15/03/2018

Januszek \"Świętoszek\" czy raczej \"Kłamczuszek\"?! Mamy burmistrza, który publicznie kłamie! Jak takiemu można zaufać?

GBG, 15/03/2018

http://www.mmlubartow.pl/blog/gregor/janek-albo-ignacy-czyli-historia-niesmieszna

uczennica, 15/03/2018

B. Brodawka nie jest głosem II LO. Nie wszyscy uczniowie tej szkoły są tak butni i niedouczeni. Puszczanie po raz kolejny wypowiedzi tego ucznia ośmiesza młodzież tej szkoły. Poza tym chyba pan Borzęcki nie był taki niezastąpiony. Nie ma go na stanowisku a w szkole dzieje się wiele ciekawych rzeczy, uczniowie odnoszą sukcesy. Szkoła to wszyscy nauczyciele, uczniowie, rodzice - nie tylko dyrektor z wielkim EGO.

zorro, 15/03/2018

Czyżby już przygotowania do konkursu w II LO. To dlatego międli się to co szkole nie służy.

lis, 15/03/2018

Pan Borzęcki szykuje się do konkursu na dyr. sądu.

lisek, 15/03/2018

Pan Zbiciak szykuje się do konkursu na dyr. sądu.

widz, 15/03/2018

Uczennica masz rację, szkoda, że nie pokazuje się fajnych imprez organizowanych w II LO-marsze na orientację, akademie szkolne, dziś był super wieczorek poetycki. Brawo pani Olu. Szacun dla pana Rafała i uczniów. Super występy. Dziwne że nie było telewizji.

Homer, 15/03/2018

buhahahahahaha - najwyższego?

uczeń, 15/03/2018

uczennico projektujesz

rzetelny, 15/03/2018

Znowu wstyd dla II LO. Arogancka wypowiedź ucznia nie jest dobrym przykładem o świetności II LO, wręcz przeciwnie. Wstydzę się za swoje LO.

wery, 15/03/2018

a ja myślę, że to dobrze, niech sprawa konkursu w II LO będzie wrzodem na d... ratusza, a że boli, niech świadczy ilość komentarzy.

rodzic, 15/03/2018

Borzęcki - nie, Zbiciak - nie. Czy przyszedł czas na sąsiadów z klatki (dobra nazwa), czy tych od kieliszka, dla mnie to jedno, szukam czegoś na zewnątrz. Trzymajcie się ciepło.

kłamca, kłamca, 15/03/2018

A wszystko to, dzięki naszemu zlotoustemu burmiszczu, co za klasa, \"miszcz\" ciętej riposty, prawdziwy katolik.

KLATKI, 15/03/2018

Pamiętacie bohatera TV lokalnej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej - pusty, czarny fotel z gabinetu dyrektora II LO. Otóż już go nie ma, stoi teraz nowy, jasny przecudnej urody, na pewno p.o. dyrektora wypożyczyła go na te, no właśnie ile miesięcy, sprawa przecież w WSA.

bezstronny, 15/03/2018

Rzetelny nie musisz się wstydzić za swoje liceum. To bardzo dobra szkoła. Jeden uczeń nie jest wizytówką całej społeczności. Poczytaj sobie o sukcesach uczniów tej szkoły. Pracują tam świetni nauczyciele. Uczennica niczego nie projektuje. Ma rację. To że znów podgrzewa się temat konkursu to jakiś absurd. Dziwie się panu Zwolińskiemu, że się w to miesza. Do tej pory bardzo go szanowałem, ale teraz nie rozumiem. To on m.in. wspierał przez lata to liceum. dlaczego teraz chce niszczyć je, wdając się w dziwne pyskówki. Powołał dyr. Borzęckiego, bo chciał. Wszyscy wiedzą, że pan Borzęcki konkursu nie wygrał, bo się wcale nie odbył. Nawet dokumentów przygotować nie potrafił. Wszyscy szanowali decyzję pana Zwolińskiego. Dlaczego teraz negować decyzje obecnego burmistrza.

uczennica, 15/03/2018

uczniu = nauczycielu nie projektuję

liseczek, 15/03/2018

Pan Szabliński szykuje się na dyr. sądu

Marek, 15/03/2018

super prowadząca Pani...pozdrawiam.

rzetelny, 15/03/2018

@bezstronny. Wstydzę się że, ktoś kto być może otrzyma wykształcenie średnie w taki sposób wypowiada się. Tak, zgadza się, że mamy w LO wspaniałych uczniów. Wystarczy zobaczyć witrynę szkolną. Już jest kilkunastu olipmpijczyków a będzie ich powyżej 40, na pewno! Ale takie zachowanie nie przystoi młodemu człowiekowi. Możesz sobie być anarchistą, ale to więkość kieruje mniejszością a nie odwrotnie!

mtb, 15/03/2018

rzetelny - PRL w czystej postaci, brawo

wer, 15/03/2018

A ja dziwię się zdziwionym, wzywającym na pomoc nawet ?absurd?, że ta sprawa znów wypływa. Powiadam Wam, że wypływa i będzie wypływać. Czemu ? a bo nośna, a bo wybory tusz, tusz, a bo wreszcie stawiająca Bo. w bardzo złym świetle, ktoś to nawet gdzieś określił jako ?przekręt stulecia?. I tym, którzy wylewają tu krokodyle łzy proponuję dać na mszę, żeby media wojewódzkie znów nie zainteresowały się tą sprawą. A najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że to sam Bo. wyjął trupa z szafy, oj puszczają nerwy z ?tworzyw sztucznych?.

roman, 15/03/2018

Trochę już przeżyłem. Myślałem, że mam za sobą czas realnego socjalizmu. Akurat tak się składa, że znam Bartka i wiem, że jest bardzo wartościowym człowiekiem, co więcej bierze czynny udział w wymienionych przez ?stronniczego? aktywnościach, co widać na wspomnianej ?witrynie? szkoły (swoją drogą błąd na błędzie). Co do sugestii, że miałby nie skończyć szkoły średniej, to nic bardziej mylnego, na tej samej ?witrynie? widać bowiem, jak podczas uroczystości zakończenia roku stoi wśród tych, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem. Dzięki Najwyższemu jest jeszcze w tym kraju Konstytucja, więc do niej odsyłam wszystkich ?rzetelnych?, którzy jak na nauczycieli są jakby trochę niedouczeni i żyją w świecie stereotypu. Swoimi wpisami zaś bardziej kompromitują siebie i szkołę niż uczeń, a w kontekście prawa, w moim przekonaniu, są większymi anarchistami niż irokez Bartka. Proponuję \"rzetelny\" pomyśl, może poczytaj, na temat -\"większość kieruje mniejszością\", może poznasz nowe słowo - tolerancja.

Yyyy, 15/03/2018

@roman, wiemy że znasz Bartka, ale za mało przeżyłeś i za mało masz dokonań na koncie, żebyś stanowił autorytet...no, chyba że w temacie Bartka :P Zachował się jak rasowy anarchista ze swoim gestem oskarowym, którym pokazał gdzie gostek zwany burmistrzem może sobie rozkazywać. Dał się po gówniarsku podpuścić i popłynął ... ale niech Bozia strzeże nas przed naprawiaczami w stylu kolegi. i nie chodzi o żadnego irokeza

roman, 15/03/2018

Yyyy, nie wiem ilu Was jest, bo mówi tu do mnie jakieś \"My\" (który to system nie znał 1 osoby liczby pojedynczej, przypomnijcie, bo zapomniałem). Nie wiem też, jakie macie zasługi w \"naprawianiu\", JA o swoich nie wspominam. Wiem jedno, Bartek i nie tylko Bartek, mówią w tym materiale, to co myślą i mówią PRAWDĘ a najważniejsza osoba w tym mieście, z klasą tylko sobie właściwą, właśnie to potwierdza.

xxx, 15/03/2018

Roman, przejrzałem witrynę szkoły. Istotnie jest tam kilka literówek, ale w końcu redagują ją pewnie uczniowie, więc po co się czepiasz. Ty jak mniemam jesteś już wykształcony, więc nie rozumiem skąd taka składnia.

rzetelny, 15/03/2018

@roman. Tolerancja dla ludzi którzy mają 16 lat... nie bądź śmieszny...

rzetelny, 15/03/2018

@roman. Tolerancja dla ludzi którzy mają 16 lat... nie bądź śmieszny...

rudolf, 15/03/2018

rzetelny, to smutne że są tacy (i to ludzie związani z oświatą ), którzy tak myślą; łac. tolerantia ? ?cierpliwa wytrwałość?...i to nie jest śmieszne..

TIGER, 15/03/2018

z tej całej rozmowy podoba mi się najbardziej ....Pani Madzia)

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.