Informacje Edycja 161 - 25.10.2013

25/10/2013

Komentarze

student, 15/03/2018

O inauguracji Uniwersytetu Trzeciego Wieku przemilczamy ? Dlatego że to sukces burmistrza?

hehe, 15/03/2018

Jaki to sukces burmistrza? Nie rób jaj.

Andrew, 15/03/2018

a co się stało z Prezesem ? mam nadzieję, że nie zaniemógł, to pierwsze informacje kiedy nie mogę się wsłuchiwać w jego głos i fenomenalne pomysły :( Panie Jacku wróć ! ;)

zorientowany, 15/03/2018

@student To nie dlatego, że to sukces burmistrza, ale dlatego, że kanałs nie ma zaproszenia na imprezy organizowane przez UM czy LOK. Zatem reklamacje pod wiadomy adres.

beria, 15/03/2018

Wszystko wskazuje na to, że rządzi wami w Lubartowie postkomuna i że na materiały w kanale \"s\" jest \"zapis\" we wszystkich jednostkach organizacyjnych miasta. Zapewne oni nie mogą się po prostu pokazywać u Tomasiaka. Towarzysz Stalin wrócił :)

zorientowany, 15/03/2018

@beria Sądzę, że jest jednak inaczej. To kanał ,,s\" nie ma wstępu na niektóre imprezy czy uroczystości. A mieszkańców często nie interesuje polityka i wzajemna nienawiść - oni chcą mieć po prostu przekaz czy relację. Nawet fragmenty utworów z koncertów, które odbywają się np. w kinie. To nie jest śmieszne. To jest bardzo niepokojące zjawisko. A kto na tym traci - oczywiście mieszkańcy.

Andrew K, 15/03/2018

Oda do Prezesa Nie każ mi czekać Jacku - długo tak ... Aż się pojawisz w kanale S znów ... Bo tak mi bardzo - Ciebie - brak ... Brak Twego ciepła... Twoich - słów. Nie każ mi czekać - chwili - dłużej ... Na powrót na wizji tak upragniony ... Na łódce marzeń mych - niedużej ... Wypływam z każdym snem - stęskniony. By w mym ogrodzie przysiąść w nocy ... By się - melodią słów twych - uraczyć ... Tak pragnę spojrzeć w twe mądre oczy, Tak bardzo pragnę Cię zobaczyć. Przybywaj więc na wizję ? mój mentorze ... Bo się ? czekaniem dusza ma zadręcza ... Gdy będziesz już ? na ekranie drogi redaktorze ... NIEBO - ozdobi - BARWNA TĘCZA. ;)

beria, 15/03/2018

Zorientowany, a czym to się różni od opisanej przeze mnie sytuacji, że pracownicy miejskich placówek boją się współpracować z kanałem \"s\"? Dlatego nie udzielają głosu, albo nie wpuszczają lub nie informują o imprezach. Tracą na tym mieszkańcy. Jeśli tak jest, a wszystko na to wskazuje, to mamy powrót do głębokiej komuny. Nawiasem mówiąc, stawia to w niezrecznej sytuacji miejskiego koalicjanta -SLD. Zawsze można zarzucić w razie czego, że to ich robota :))

zadowolona, 15/03/2018

Dla mnie to sukces a to twoje hee jest wredne, wielu czekało na taką inicjatywę i cieszymy się że się udało. Nie udawajcie też takich niewiniątek , szukacie dziury w całym a potem wielki szloch nie zaprosili., .. i dobrze- koń jaki jest każdy widzi., . Dobrze też wiedzieć że to telewizja Tomasiaka .

kinoman, 15/03/2018

Nie przesadzajcie z tymi zakazami.O sytuacji z Kuralami też miasto zakazało mówić? Kanał s nie ma w tym interesu i tyle.

ads, 15/03/2018

telewizja ,,normalna\" powinna informować o faktach a nie komentować i zawsze może uczestniczyć w imprezach , tylko co zrobić gdy w Lubartowie tak dużo dzieje się dobrego a burmistrza trzeba pokazać ze złej strony.

ads, 15/03/2018

telewizja ,,normalna\" powinna informować o faktach a nie komentować i zawsze może uczestniczyć w imprezach , tylko co zrobić gdy w Lubartowie tak dużo dzieje się dobrego a burmistrza trzeba pokazać ze złej strony.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.