Informacje Edycja 150 - 09.08.2013

09/08/2013

Komentarze

fik, 15/03/2018

Wypowiedzi uczniów sa wręcz szokujące. Jak może uczeń lo twierdzić, że nikt w Ratuszu nie będzie decydował w sprawie szkoły? Kolego czy ty sie uczysz wosu, czy tylko jeździsz na wymiany. totalny brak wiedzy w temacie. Organ prowadzący szkołę odpowiada za nią. Chłopcze chyba tylko twój młody wiek cię usprawiedliwia. Może do matury się jeszcze douczysz na temat demokracji.

bum, 15/03/2018

Szokujące są metody walki politycznej PO. W Warszawie otwarcie nawołują bo bojkotu referendum w sprawie odwołania HGW, w Lubartowie instrumentalnie podburzają młodzież przeciwko decyzjom komisji. Jeżeli zainteresowani nie zgadzali się z werdyktem, to przecież \"pokrzywdzono\" ludzi ubiegających się o stanowisko dyrektora, nie palacza CO, którzy zapewne znają procedurę odwoławczą. To ma być postawa obywatelska? WSTYD

salowa, 15/03/2018

ciekawe jaka jest procedura odwoławcza w ustawionym konkursie? te polityczne kundelki kręcące się w ratuszu już gonią w piętkę. Lubartowski pis to hańba dla budowania alternatywy wobec Po. Może być tylko gorzej. Więcej tam głąbów na metr kwadratowy niż gdziekolwiek

do fika, 15/03/2018

do fika. Może i wypowiedź młodego jest szokująca . Ale działania Pana Burmistrza niezgodne z prawem są bardziej szokujące.Bycie w komisji i głosowanie w niej, a następnie zatwierdzanie jest niedozwolone.Kto jak kto ale Burmistrz powinien o tym wiedzieć i prawnik urzędu.Mamy już 2 sekretarzy w mieście też jest to nie normalne !!!!Kto za to płaci ? może Pan Burmistrz zapłaci ze swoich poborów.A swoja drogą demokracja pozwala na demonstracje i nie ma się czemu dziwić jak występują przekręty.

fik, 15/03/2018

Nie chodzi o demonstrację. Nie wypowiadam się na temat konkursu. Mnie chodzi o formę wypowiedzi. Ten uczeń kompromituje szkołę, szkodzi dyrektorowi, są jakieś zasady kultury, taktu

ciec, 15/03/2018

Salowa te głąby to w szpitalu?

nów, 15/03/2018

fiku podaj swoje personalia a wtedy będziemy mieli pełny obraz pojmowania kultury i taktu w magistracie.

zielony, 15/03/2018

Mieczysławka ma już drogę, Pan Starosta jest super. Jak chcecie mieć drogę, chodniki, czy inne dobra - to nagłośnijcie temat w mediach. To takie proste i skuteczne.

bezkolorowy, 15/03/2018

do zielkony - przejedź się i zobacz jaka to droga, najpierw przy zjeździe z drogi 19, brak jest kilku metrów (pozostały dołki) później bliżej Woli Mieczysławskiej ok. 500 m brak drogi utwardzonej ( pozostała droga piaszczysta), nie znam się na drogach utwardzonych, ale na tej w Mieczysławce strzelają spod kół kamyki, , to nie jest nawierzchnia typowa jak na innych wylewanych drogach (obecnie w Skrobów - Wola Mieczysławska), do tego jest wąska. A, że p. sołtys i kolejna z pań sie cieszą tą droga, no bo dla nich to rarytas, ponieważ była droga była bardzo uciążliwa w korzystaniu, do tego te tumany kurzu to coś okropnego. No ale jak na drogę powiatową to winna być wykonana tak jak i inne drogi powiatowe.

dexter, 15/03/2018

Nie wiem dlaczego ci z Mieczysławki mają mieć gotową drogę o pomijalnie małym natężeniu ruchu? Bo wrzeszczą ? W powiecie jest kilkaset kilometrów dróg w znacznie gorszym stanie i ważniejszych ? To nie wiedzieli jak się budowali, że nie ma twardej nawierzchni? Nie można ulegać szantażowi.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.