Informacje Edycja 146 - 12.07.2013

12/07/2013

Komentarze

abc, 15/03/2018

Znów ten Borzęcki, już boję się lodówki otworzyć. Czym tu się chwalić ? jedyne trzy osoby na miejsce i jakieś dziadowskie 110 punktów, kogo to obchodzi? a konkurs tuż, tuż, bo jak słyszę inne się odbyły...

K, 15/03/2018

Iilość odbiorów w SM (zabudowa wielorodzinna) została zwiększona do 3 tygodniowo w uzupełnieniach specyfikacji. O tym Kanał S oczywiście nie poinformował.

JDT, 15/03/2018

Wstyd.... właściciel firmy nie wie ile razy w tygodniu odbiera odpady. Może nie wywiązuje się z umowy i trzeba ją rozwiązać?

JDT, 15/03/2018

W Łodzi już wypowiedzieli umowę firmie, która nie wiedziała jak często ma wywozić śmieci - ATK powinno być następne - bo z tego co widzę wozi tylko dwa razy w tygodniu a powinno trzy...

?, 15/03/2018

Co ten mikrofon z ludzi robi?

baranekk, 15/03/2018

Witam Cały czas poruszacie Państwo temat \"śmieciowy\" ale brakuje mi zainteresowania Punktami Selektywnej Zbiórki Odpadów. Wiem, że przetarg wygrał PGK i że punkt ma działać na ul Nowodworskiej. Nie wiem natomiast czy już działa lub kiedy będzie, na jakich zasadach będzie można oddawać tam śmieci. Jest po prostu zero informacji na ten temat. Druga sprawa to pojemniki na odpady, temat co prawda poruszany ale trochę z innej strony. My co prawda już mamy pojemnik (odziedziczony po poprzednich właścicielach) 110l. Trochę mało jak na 6 osób (i tyle było wpisane w deklarację). Dostałem mailową odpowiedź, że niestety pojemniki nie będą ani dostawiane ani wymieniane na większe. Mogę sobie pojemnik dokupić ale za własne pieniądze. To trochę nie sprawiedliwe, bo co miesiąc za sortowane śmieci będziemy płacić 30 zł. Jak np w domu mieszka jedna osoba to też ma do dyspozycji pojemnik 110l i płaci 6 zł. To gdzie tu sprawiedliwość. Moim zdaniem pojemność lub ilość pojemników powinna być dostosowana do ilości osób podanych w deklaracji (np 1 pojemnik na dwie osoby) a nie na zasadzie. Wiem, że nie mamy najgorzej bo inni nie dostali wcale pojemnika ale to dla mnie żadne pocieszenie, że inni mają gorzej. Kolejna sprawa to częstotliwość wywozu odpadów z domów jednorodzinnych. Wywóz raz na miesiąc odpadów pozostałych to moim zdaniem zdecydowanie za rzadko. Przecież np pieluchy z kupą, za przeproszeniem, to po 2 dniach tak śmierdzą, że da się wytrzymać a co dopiero po miesiącu?? Śmieci posegregowane to chociaż będzie można oddać do PSZOK (jak już się wyjaśni czy, jak i gdzie działa).

nauczyciel, 15/03/2018

Dyrektor, któremu przez kilka lat nie chce się uzupełnić wykształcenia to doskonały \"wzór\" dla uczniów.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.