Informacje Edycja 126 - 22.02.2013

22/02/2013

Komentarze

Ewa Oleksińska, 15/03/2018

Czy dobrze rozumiem, że wg pana prezesa, mierny wynik w wyborach wyklucza mnie z prawa do posiadania własnego zdania, a tym bardziej z prawa do wypowiadania się na forach internetowych? Nie bardzo rozumiem taką logikę. Zwracam uwagę, że wypowiadam się pod własnym imieniem i nazwiskiem, korzystając z własnego profilu i jest to moje prywatne zdanie, a nie oświadczenie WL. No i wypadałoby przedstawić pełny przebieg dyskusji na forum, a nie wyrwane z kontekstu zdanie, nawet nie przytoczone w całości, a w zapowiedzi zupełnie wypaczono sens mojej wypowiedzi.... jest zdecydowana różnica pomiędzy zdaniem \"Pewnie jest to jakiś rodzaj walki politycznej...\" a zdaniem \"Jest to rodzaj walki politycznej.\" Powinien pan prezes dodać, że w tych 15 głosach jest jeden mój i jeden mojej córki... realnie tych głosów otrzymałam 13:))) Zainteresowanych dyskusją zapraszam na portale miejskie. Ludzie, którzy śledzą, co dzieje się na tych portalach doskonale wiedzą, że swoich kolegów również potrafię ostro skrytykować. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję dożyć czasów, kiedy walka polityczna ustąpi miejsca współpracy dla dobra nas wszystkich.

l., 15/03/2018

Ale panią sprawdzono :D wszyscy będziemy jeśli się źle wypowiemy :)

gość, 15/03/2018

Troska pana Prezesa mnie powala. Jakoś nie ma takiej zatroskanej miny, jak każdego roku chodzę do spółdzielni, starając się udowodnić, że w niektórych mieszkaniach są żle naliczone współczynniki korekcyjne, przez co co roku te same osoby dopłacają kolosalne sumy. Na moje stwierdzenie, że nie będę ciągle płacić za kogoś stwierdził...A założymy się ,że będzie pani płacić....I to tyle w temacie.

loko, 15/03/2018

Macie takiego prezesa, jakiego sobie wybraliście. Może czas zatroszczyć się o losy SM i zacząć chodzić na walne. Obecnie chodzą tam tlko ludzie prezesa i tylko po to, by go wybrać. No cóż, i takl tego nie puszczą jaki wielu innych moich komentarzy więc powtórzę to na portalu miejskim.

rex, 15/03/2018

A co ty, loko, takiego mądrego i ryzykownego napisałaś/łeś że mają ci tego nie puścić? Widzisz, puścili. I co się stało? Nic, tak jak stało się jawne ijasne, że nie masz nic do powiedzenia.

wojarex, 15/03/2018

A moze jednak nie puszczaja wszystki komentarzy. Gdybys kolego rex czytal ze zrozumieniem to zauwaylbys, ze kolega loko o tym wspomnial. Tak wiec kolego rex wydajesz sie byc prostym naiwnym klakierem na usulugach prezesa lub totalnym idiotą.

wojarex, 15/03/2018

A moze jednak nie puszczaja wszystki komentarzy. Gdybys kolego rex czytal ze zrozumieniem to zauwaylbys, ze kolega loko o tym wspomnial. Tak wiec kolego rex wydajesz sie byc prostym naiwnym klakierem na usulugach prezesa lub totalnym idiotą.

rex, 15/03/2018

Jako \"totalny idiota\", cieszę się, jeśli kanał s nie puszcza wszystkich komentarzy. Gdyby miało się przecież okazać, że są jeszcze komentarze tak samo głupie jak wasze, wojarex i loko do kupy, to pojęcie \"totalny idiota\" należałoby znacznie rozszerzyć.

Daria, 15/03/2018

I masz babo placek:) Masz Ewa za swoją odwagę. Zaraz powiedza, że juz kampanie wyborczą sobie robisz. Życze więcej niz 13 glosów, juz nie licze Twojego i corki. A to może być decydujace. Jakbym mogla zaglosować na siebie plus mąz i jeszcze ktos z rodziny to pewnie siedzialabym przy tym wznioslym stole.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.