Informacje Edycja 111 - 09.11.2012

09/11/2012

Komentarze

Wolan, 15/03/2018

A jakie to ma znaczenie czy osiedla jest podzielone czy też nie? Przecież to nie o to chodzi żeby mieszkańcy głosowali razem. Co to jest w ogóle za argument? Czyzby do prezesa już dotarło, że ta kadencja jest jego ostatnią...? ZGODA (w całości) już nie będzie mogła zagłosować na prezesa :)) bo chyba tylko o to prazesowi chodziło. Dla mnie nie ma znaczenia z jakiego okręgu głosuję - ważne abym miał na kogo głosować i żeby przy następnych wyborach totalnie wyciąć obecnych krzykaczy.

widz, 15/03/2018

Tak Wolan najlepiej glosowac na tych ktorze nie maj nic do powiedzenia i nic nie robia. Z obecnej rady moze 20% radnych powinno zasiadac na sesjach i reprezentowac mieszkancow Lubartowa. Reszta do wymiany. Zapraszam na sesje rady miasta, wstep wolny, mozna zobaczyc jak niektórzy w pocie czoła ruszaja szarymi komorkami.

Wolan, 15/03/2018

Jeśli działalność radnego skupia się jedynie na robieniu szumu wokół własnej osoby i na własnym lansie, to lepiej dla mieszkańców Lubartowa byłoby, gdyby jednak on nic nie robił gdyż i tak w zasadzie nic dla wyborców nie robi. W myśl zasady - po pierwsze nie szkodzić! A jesli mieszkańcy wybierają sobie radnych, którzy nie mają nic do powiedzenia i ich nie reprezentują to już jest ich problem. Czasem warto pomysleć (to nie boli) zamiast głosowac z przyzwyczajenia na te same osoby i marnować swój głos.

ścisła dezintegracja, 15/03/2018

dezintegracja

obywatel miszczyk, 15/03/2018

Okręg XIX to majstersztyk.To dobrze zostało przemyślane.

uhm, 15/03/2018

1. Antybiotyki to nie jest \"ten lek\", tylko duża grupa różnych leków. 2. Stwierdzenie ze strony lekarza, że Polacy nadużywają antybiotyków, jest jak przyznanie się do winy. Przecież Kowalski z Nowakiem nie kupują antybiotyków na Allegro, tylko idą do lekarza i to lekarz wypisuje im recepty. 3. Kowalski jak nie wiedział, co to jest synbiotyk, tak po obejrzeniu tego materiału dalej nie wie. \"50 lat żyję i to się zawsze \"probiotyk\" nazywało.\"

abra, 15/03/2018

Panie/Pani uhm. Probiotyk, prebiotyk i symbiotyk to trzy różne rzeczy, a zażywanie symbiotyku podczas stosowania antybiotyku jest nawet korzystaniejsze niż samego probiotyku. Co do nadużywania antybiotyków zgadzam się z lekarzem, pacjent zaprze się i z gabinetu nie wyjdzie póki antybiotyku na recepcie nie ma mimo, że często nie ma pojęcia co w ogóle jest na recepcie. Dla przeciętnego Kowalskiego i Nowaka samo słowo \"antybiotyk\" cudownie leczy. Gdyby pwoedzieć, że chociażby Rutinoskorbin to też antybiotyk to też go to cudowanie wyleczy. Temat rzeka, nie stresuj się Pan/Pni uhm

uhm, 15/03/2018

Panie/Pani abra. Dziękuję za troskę i zwracam uwagę na cudzysłów, w którym jest ostatnie zdanie mojego poprzedniego wpisu. Najwyraźniej Pan/Pani tego wpisu nie zrozumiał(a). I jeszcze jedno: syNbiotyk, a nie \"symbiotyk\". Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.