Informacje Edycja 104 - 21.09.2012

21/09/2012

Komentarze

Mieszkaniec, 15/03/2018

Najlepszy biznes w dzisiejszych czasach, to biznes śmieciowy. \"Wiadoma grupa\", zbije na tym duże pieniądze, a my szaraki będziemy za to płacić. Burmistrz będzie miał \"czyste rączki\"i beneficjetów odeśle do Pana Dyrektora, a ten jak nie zapłacisz, to naśle na Ciebie komornika i po sprawie... Nie będziesz miał gdzie się poskarżyć i do kogo zwrócić o pomoc. w PRL-u był Sekretarz Parytii, a teraz pozostaje Ci tylko Ksiądz , który i tak śpiewa razem z Burmistrzem ...

:), 15/03/2018

Czy ten komitet obywatelski już zaczął się leczyć?

do :), 15/03/2018

komitet chce wyleczyc wladze z chorych pomyslow

S, 15/03/2018

Sąsiedzi niosą halabardę przed Tomasiakiem. Dostrzegam niebezpieczną tendencję do zawłaszczania przez rozmaitych działaczy politycznych aktywności ludzkiej, podszytej niewinną naiwnością. Aktualne wydarzenia wskazują, że jest ogromne zapotrzebowanie na taką organizację, która pod płaszczykiem działalności społecznej, będzie realizowała cele różnych grup interesu. Przy całej słuszności racji Tomasiaka, obawiam się, że ostatecznie jego argumenty przepadną, kiedy awanturnicy dopną swego. Prawdziwym autorem cennej inicjatywy jest, jak sądzę prezes SM, który będzie musiał znów oddać całą zasługę stowarzyszeniu, o czym przeczytamy w ulotkach wyborczych Sąsiadów.

karol - fan DSB, 15/03/2018

tegoroczny RAF to kpina! wygrała kapela, która zanudziła publiczność. powinni wygrać chłopaki z dwudziestu siedmiu bezimiennych! JESTEM ROZCZAROWANY. Zmienić jury!

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.