Informacje Edycja 102 - 07.09.2012

07/09/2012

Komentarze

Jadzia53, 15/03/2018

Brawo dla pomysłodawcy/pomysłodawczyni! Fajnie że temat spalania śmieci został poruszony w odpowiednim czasie. Warto uświadomić mieszkańców o skutkach zdrowotnych i prawnych. Dziękuję za to-świetna robota!

polio, 15/03/2018

Oczywiście, że burmistrz ma rację mówiąc o mijaniu się z prawdą. Przecież wyraźnie powiedział, że na obsługę prawną nie została wydana JESZCZE złotówka, NA DZIEŃ DZISIEJSZY. A skąd pewność, że zostanie wydana? Przecież nie wiemy, jaki będzie finał i czy pan radca prawny na swoje wynagrodzenie zapracuje :) Nie urażajcie się też za ten brak profesjonalizmu... :) No bo tak prawdę mówiąc, to ilu wśród was jest profesjonalistów w tej branży??? :)) Prawdziwy profesjonalista nigdy się sam tym określeniem nie nazwie - no ale żeby to wiedzieć trzeba nim być, nieprawdaż? Profesjonalizm to też obiektywizm - a tego wam jeszcze brakuje! Ale głowa do góry, wszak tylko od was zależy jak będą was postrzegać zjadacze chleba... Ja wam życzę powodzenia - no i więcej obiektywizmu oczywiście :)

abc, 15/03/2018

Pan Burmistrz Bodziacki podpisał się pod umową koalicyjną z 13 grudnia 2010 roku, w której zobowiązał się, że stanowisko sekretarza obejmie przedstawiciel PiS. Tym samym jego bajanie o moralności jest niepoważne. W tym sporze rację ma p. Trąbka.

amber gold, 15/03/2018

Jak na mało profesjonalna tv informacje sa badzo profesjonalnie robione, wszystko w nich jest poukladane nalezycie. Zarzucacie brak obiektywizmu? czy tvn jest obiektywny? Czy publiczna jest obiektywna? Wszystko jest upolitycznione pokazywane pod dyktando tych ktorzy placa i rzadza. Chwała tej telewizji za to ze mowi o niewygodnych sprawach tego miasta. wkolo w cale nie jest wesoło

obywatel, 15/03/2018

Odnosze wrazenie ze pan burmistrz wcale nie jest pewny tego co mowi

do polio, 15/03/2018

- Skąd pewność, że zostanie wydana? Chyba żartujesz? chcesz bronić burmistrza, rób to z głową. Skąd sugestia, że prawnik otrzyma wynagrodzenie dopiero w przypadku wygranej?

abc, 15/03/2018

Polio sugeruje, że w przypadku korzystnego dla urzędu Miasta wyroku, nie on będzie w ostatecznym rozrachunku płacił swojemu prawnikowi:). W przypadku sporów z zakresu prawa pracy nie ma jednak racji:)).

polio, 15/03/2018

absolutnie nikogo nie mam zamiaru bronić - niech każdy broni się sam. Ja zwrociłem tylko uwagę na słowa wypowiedziane przez burmistrza a te są własnie takie :) Jak ktoś coś komentuje to niech odnosi się ścisle do tematu i nie wyprzedza faktow...

abc, 15/03/2018

Polio, znowu sugerujesz, że Burmistrz, zupełnie świadomie, użył słowa \"jeszcze\", by być w zgodzie z aktualnym stanem rzeczy (nawet jeśli wie, że na koniec i tak będzie płacił). Jeśli masz rację, to tylko świadczy o jego wyjątkowym cynizmie. Ja jednak w to nie wierzę, gdyby bowiem tak było, to nie podpisywałby tej idiotycznej umowy koalicyjnej, która całkowicie go demaskuje. Z niej to przecież wynika, że sekretarz Trąbka będzie wywalony bez względu na okoliczności, a zatrudni się \"przedstawiciela PiS\" - czytaj Bielińską:).

abra, 15/03/2018

ja się pytam dlaczego nie ma Pana Tomiasiaka w infornacjach? coś przeoczyłam?

guma, 15/03/2018

@abc. W tej sprawie jedno jest pewne - autor wpisu...

bca, 15/03/2018

Pan Burmistrz to prawy i sprawiedliwy człowiek, wielki mąż stanu. Tak mówią o nim w Gminie Lubartów, w której przez wiele lat był wójtem. Na pewno mówi prawdę... Spytajcie mieszkańców Gminy. Po jego odejściu wszyscy narzekają ,że brakuje pieniędzy , a przecież On nie zabrał ich ze sobą... Dług łaskawie zostawił swojemu następcy, a gdyby był nieuczciwy, to zabrał by go ze sobą.

abc, 15/03/2018

Guma, a co sądzisz o treści samego wpisu, bo chyba do tego zapomniałaś się odnieść:)))?

polio, 15/03/2018

śmieszne :) Może zdemaskujecie zatem autora wpisu jesli macie dużo pieniędzy... :)) Ktoś kto czyta ze zrozumieniem, nie wyciągnąłby takich idiotycznych wniosków.

Salmonella, 15/03/2018

ZATEM powiadam Wam, że aby wejść do grona mędrców, nie musowo mieć dużo miedzi. Albowiem nie ten posiądzie wiedzę u którego pełny trzos, ale ten u którego miejsce w rozumie na tę wiedzę się znajduje. Bowiem nie tylko z pustego Salomon wylać nic nie zdoła, ale nie ma sposobności na to, żeby beczkę oliwy przelał do pustego cebrzyka, nie marnując przy tym ani kropli...hihihi

do polio, 15/03/2018

Kogo dotyczą idiotyczne wnioski, bo przyznam że nie wiem co masz na myśli i co mają do tego pieniądze? Idiotyczny ten twój wpis

do \"do polio\", 15/03/2018

Widać, że nie nadążasz. Nie dziwię się więc, że nie kumasz kwastii o pieniądzach...

Sasin\'s, 15/03/2018

o czym ta mowa? lepiej czasem nie nadążyć, niż przegonić lidera :)))))

:===, 15/03/2018

Jedynym \"profesjonalistą\" w tej tv jest prezes

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.