Informacje cz. 1Edycja 21 - 18.02.2011

18/02/2011

Komentarze

ciekawski, 15/03/2018

Chyba montazysta na urlopie, albo sie do roboty nie przylozyl. Fragment z sortownia lezy.

człeń, 15/03/2018

Kanał S wyrwał nas ze szponów byłego burmistrza a teraz nas uratuje od smrodu sortowni! Viva Kanał S!

wickes, 15/03/2018

no proszę - widać, że Zwoliński nie wszystko nam mieszkańcom powiedział na ten temat. Czuję, że jeżeli Bodziacki się z tego nie wycofa to popłynie razem z całą swoją świtą. W referendum organizowanym na początku kadencji lub w jej połowie udział weźmie zapewne więcej osób - ja bym już teraz wziął :) Panie Bodziacki, proszę okazać odwagę i wycofać się z inwestycji w tej lokalizacji - pieniądze szwajcarskie to nie wszystko. Tereny inwestycyjne \"czas na Lubartów\" mozna będzie sobie wsadzić w buty po zaistnieniu tam takiej firmy - mieszkańcy by panu tego nigdy nie wybaczyli. To miasto potrzebuje inwestorów a nie wydaje mi się aby w sąsiedztwie takiej firmy ktokolwiek chciał inwestować swoje pieniądze. Czas na rozsądek!!!

wyborca, 15/03/2018

Ta sortownia to początek konca burmistrza Bodziackiego. Panie Burmistrzu jeszcze nie jest za poźno - lepszych doradców zatrudnić. Nam potrzebne sa działania a nie pozornastwo i \"szachy\". Były Burmistrz już pokazał jak nie nie należy rządzić. Zostawił po sobie tylko długi i złe wspomnienia.

Greenpeace, 15/03/2018

W Lubartowie powinna powstać sortownia odpadów politycznych - była by bardziej ekologiczna i pożyteczna, mamy duże ilości \"azbestu politycznego do utylizacji\".

wyborca, 15/03/2018

Nie wycieczki do sortowni lecz po rozum do głowy powinni organizować sobie włodarze miasta!

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.