Informacje cz. 1 Edycja 47 - 19.08.2011

19/08/2011

Komentarze

fanka, 15/03/2018

ładna koszula Panie Jacku

B. Jublewska, 15/03/2018

PROSTUJĘ !!! Protest odbędzie się 30.08.(wtorek) w godzinach 15 - 17. Kilka osób zwróciło się do nas z taką prośbą, gdyż chcą być razem z nami - a to bardzo ważny moment w naszym proteście. Z pewnością NIE dojdzie do całkowitego sparaliżowania ruchu na krajowej ,,19 \" -stce, ale chcemy nagłośnić kuriozalną sprawę, w której absurd dochodzi do głosu. Lokalizacji nie akceptują obecni burmistrzowie i radni z koalicji rządzącej miastem, a zrobiono wszystko (łącznie ze zmianą projektu), aby uzyskać prawomocne pozwolenie na budowę w tym właśnie miejscu! Surrealizm XXI wieku!

..., 15/03/2018

Ludzie nie oglądają już informacji w kanale S. Przez 15 minut części pierwszej nieuchronnie pojawiająca sie twarz pana radnego Tomasiaka. Ludzie dajcie spokój ! już nie da sie na niego patrzeć. Błagam pokażcie kogoś innego. W każdym wydaniu informacji musi znaleźć się wywód Tomasiaka. masakraaa

Ariadna, 15/03/2018

Coż, jakby nie patrzeć, ta blokada, to kolejna promocja Lubartowa. Jak zwykle z ciemnej strony :)

WiT, 15/03/2018

No cóż, wczesniej czy później musiało do tego dojść... Skoro władza nie słucha społeczeństwa które ja namaściło to niech nie oczekuje, że ktoś będzie to tolerował. I tak oto rozpoczyna się początek końca obecnych decydentów. Wielokrotnie ostrzegałem, że tak może się to skończyć. Ile problemów miejsckich mogłoby nie wypłynąć gydyby temat tej sortowni został przez obecną władzę załatwiony tak jak to było zapowiadane w kapmanii...a tak to nie wiadomo co jeszcze wypłynie.

xxx, 15/03/2018

W takim razie to dobrze, że problem sortowni nie został załatwiony, bo wtedy wypłyną wszystkie ukryte miejskie problemy. Pokrętna logika.

B. Jublewska, 15/03/2018

KOMITET PROTESTACYJNY I KLUB RADNYCH ,, POROZUMIENIE DLA LUBARTOWA \" INFORMUJĄ O ZAWIESZENIU AKCJI PROTESTACYJNEJ NA K-19 ZAPLANOWANEJ NA DZIEŃ 30. 08.2011r. w GODZ. 15-17. UZASADNIENIE: Na dzień 30.08 .2011r. o godz. 16:00 zwołano Sesję Rady Miasta Lubartów, w porządku obrad której znajduje się rozpatrzenie projektu i podjęcie uchwały dotyczącej wyrażenia przez radnych negatywnego stanowiska w sprawie lokalizacji ZZO w Lubartowie oraz wystąpienia z wnioskiem do ZKGZL o odstąpienie od lokalizacji przedmiotowej inwestycji w obszarze administracyjnym miasta Lubartów. W akcie dobrej woli pod adresem radnych miejskich, aby zapewnić im optymalne warunki do zdania egzaminu z uczciwości względem wyborców i podjęcia uchwały bardzo ważnej dla mieszkańców Lubartowa, a jednocześnie umożliwić mieszkańcom udział w tej sesji - zawieszamy protest w tym dniu. Jeśli zaś Rada Miasta nie zadecyduje o usunięciu lokalizacji z obszaru Lubartowa - akcję protestacyjną podejmiemy w stosownym czasie.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.