Flash wydarzeń 30.08.2013

30/08/2013

Komentarze

zetor, 15/03/2018

Burmistrz strzelił sobie samobója. Lubartów traktuje jako swój prywatny folwark nie liczy się ze społecznością Naszego Miasta.Przy powoływaniu komisji konkursowej łamie prawo !!!!! - sam siebie powołuje do komisji- którą z góry ukierunkowuje na swojego kandydata/sąsiada/.Ogromny wstyd i przekręt i to już po raz kolejny.Za rok w wyborach mieszkańcy zapewne zweryfikują postawę pana Burmistrza i odstawią go na\" śmietnik polityczny\".Nie można traktować swoich wyborców z pogardą i nie spełniać ich próśb i pragnień co miało miejsce w ostatnim czasie na przykładzie II LO.

lols, 15/03/2018

Czy Pan Burmistrz będąc na urlopie ma prawo przebywać w pracy i podejmować decyzje ??? Chyba jest od tego zastępca.Oj nie najlepiej to świadczy o istniejącej koalicji.Po co taki sztuczny twór ???? Chyba dla stołków i kasy.

zeus, 15/03/2018

Pan burmistrz pokazał, że jednak jest wszechmogący.

ossa, 15/03/2018

Panorama lubelska 30.08.br http://www.tvp.pl/lublin/aktualnosci/spoleczne/konkurs-na-dyrektora-liceum-uchylony-kto-jest-dyrektorem/12245361 pokazała jakim niekompetentnym urzędnikiem łamiącym prawo jest burmistrz Lubartowa.Urzędnik Wojewódzki jasno i precyzyjnie określił przyczyny unieważnienia konkursu. Wielkie brawa dla uczniów,nauczycieli,rodziców i mieszkańców Lubartowa za spontaniczną postawę w obronie Pana R. Borzęckiego.Szkoda tylko ,że\" władza \" miasta nie wykazała żadnej pokory ,nie wzięła pod uwagę próśb społeczności miasta/kilkaset osób ,a może i tysięcy/ i zachowuje się nadal tak jakby nic nie stało .Dobrze ,że taki\" przekręt\" został ujawniony i ujrzał światło dzienne.Wybory samorządowe już za rok i wyborcy sami wystawią cenzurki urzędującym dzisiaj włodarzom przy urnach.

roma, 15/03/2018

Dzięki Panie Dyrektorze II LO za wspaniałą pracę na tym stanowisku przez ostanie 5 lat.

fucha, 15/03/2018

Janusz Bodziacki wygra w 2014 roku wybory i zostanie burmistrzem na drugą kadencję. To pewne. Średnio mnie interesuje mnie z kim będzie dzielił władzę, ponieważ to nie ma dla nas najmniejszego znaczenia. Stołki rozdano przyjmując kryterium: dobra praca/jedynie słuszne głosowania/ - dobra płaca. Parodia komedii

zeus- bis, 15/03/2018

Po obejrzeniu linku Panoramy Lubelskiej widać jak lekceważący stosunek do prawa ma burmistrz .Stwierdzanie ,że tak samo powołują komisje konkursowe inni wójtowie w gminach czy burmistrzowie w miastach,a nawet starostowie w powiatach jest bardzo nierozsądnym tłumaczeniem. Prawo należy znać i przestrzegać i o tym powinien wiedzieć i pan burmistrz i prawnik UM. Nieliczenie się z głosem \"ludu\"przy powoływaniu nowego p.o dyrektora ma swoją wymowę \"wszechmogącego\" jak już zauważył zeus .

xyz, 15/03/2018

ciekawe, czy nie będzie próby wprowadzenia Sienkiewicza bocznymi drzwiami.

anna, 15/03/2018

Fucha .W 2014 r JB wygra wybory jak do urn nie pójdą rodzice i uczniowie II LO.

lolek, 15/03/2018

Przecież Borzęcki też walczy o stołek!!!!! Ludzie dajcie już spokuj!!!!!

unio, 15/03/2018

będzie ,będzie i to zobaczymy już po wyborze zastępcy dyrektora. Nadszedł wielki test prawdy dla Pani p.o dyrektora.

ado, 15/03/2018

Lolek -a TY gdzie chodziłeś do szkoły ?? skoro masz braki w ortografii.Chyba nie do II LO bo tam są dobrzy poloniści.

fucha, 15/03/2018

anna jestem pewien, że wygra ponownie. Część jego elektoratu związany jest ze społecznością LO II, nie oszukujmy się że każdy płakał za Borzęckim. Uświadom sobie skąd pójdzie najmocniejszy sygnał poparcia dla Bodziackiego a pozbędziesz się wątpliwości. Ja nie mam wątpliwości kto zwycięży,zastanawia mnie z kim będą rządzić i czy w ogóle będą potrzebowali koalicjanta

oda, 15/03/2018

fucha, nie pocieszaj się. Po tych kilku latach nie ma żadnego racjonalnego argumentu, by kontynuować tę lichość, nieudolność i głupotę. Muszą być zmiany, chyba że ludzie chcą dalej żyć w chlewiku.

fucha, 15/03/2018

A ty na kogo stawiasz? Kto uzyska poparcie ody w nadchodzacych wyborach , jeżeli możesz zdradź swoją tajemnicę.

manna, 15/03/2018

to zależy, kto będzie startował i czy jej/jego kandydatura będzie wynikiem zdroworozsądkowej współpracy wielu sił

bury., 15/03/2018

Burmistrz był dziś na rozpoczęciu roku w II LO, zuch, nie lęka się niczego, gdyby nie mały szczególik. Przedstawił p.o. Jako Halinę Borzęcka, oj ta podświadomość, czar wszechmocy prysł niestety, to jednak tylko człowiek.

koko, 15/03/2018

Dlaczego mieliby płakać za Borzęckim, będzie dalej pracował, może startować w następnym konkursie i wyborach. może zostanie \"burmiszczem\".

Lucky Luke, 15/03/2018

Oto przepowiadam wam przyszłość... Borzęcki nie zostanie \"burmiszczem\" jako żywo . Nie będzie komu słać listów protestacyjnych z podpisami gawiedzi bo każda \"gawiedzia\" ma swoich \"Borzęckich\" hehehe Oto rzekłem

zika, 15/03/2018

Jakim trzeba być człowiekiem. ? ..by przyjść na otwarcie roku szkolnego spoglądać uczniom i nauczycielom w oczy ??/ po wyrządzeniu im ogromnej krzywdy.To nie\" zuch\"/ bury/ i odwaga tylko wielki tupet władzy ,zarozumiałość oraz wywyższanie się nad innymi-/bo ja tu mogę być, bo to mój\" folwark\" i nic nie macie do powiedzenia,ja tu rządzę....../A może by tak Pan szanowny Burmistrz do Urzędu Wojewódzkiego udał się po nauki z zakresu przestrzegania prawa w powoływaniu komisji konkursowych .. ? Sam chciał zrobić prywatę po cichu w białych rękawiczkach ale na szczęście nie udało się to.

ella, 15/03/2018

Mleko się już rozlało . Obecny Burmistrz miasta już nie jest i nie będzie \"miłym\" gościem\" w II LO .To że przybył na rozpoczęcie roku szkolnego to nie świadczy o jego odwadze, a wręcz przeciwnie .Uczniowie i nauczyciele wiedzą swoje . Szkoła będzie funkcjonowała poprawnie bo dyrektorem p.o została Pani H.Z ale czy aż tak dobrze jak w poprzednim układzie kierownictwa....?? Zobaczymy po wynikach za rok.

rzekłem, że, 15/03/2018

słusznie prawisz Lucky Luke

mistyk, 15/03/2018

Bodziacki nie zostanie burmistrzem po raz drugi. Nie ma takiej opcji.

lisek, 15/03/2018

ella, na czym twoim zdaniem polega moc sprawcza P. Borzęckiego. bo uczniowie dobrze zdali maturę? To jest akurat zasługa nauczycieli i zdolnych uczniów. Uczniowie z klasy III j zdali bdb polski, bo chodzili na zajęcia do pani Solarz (wspaniałego polonisty).

koło drogi, 15/03/2018

masz lisku oczywiście swoje racje, pojawia się tylko pytanie, dlaczego inne szkoły, posiadając nauczycieli i zdolnych uczniów, nie osiągają tak dobrych wyników. Idąc dalej, dlaczego II LO nie osiągało, posiadając nauczycieli i zdolnych uczniów, nigdy wcześniej tak dobrych wyników. Na marginesie, uważam, że oprócz słów (wspaniały polonista - zgoda absolutna) nie napisałeś niczego mądrego i wygląda na to, że robisz do własnego gniazda a to głupie jest i przez takie wpisy szkoła nie będzie mieć zdolnych uczniów a tym samym nauczycieli.

pani, 15/03/2018

Ani tzw. wspaniali nauczyciele ani zdolni uczniowie nie zależą od tego kto jest jej dyrektorem. Personel szkoły zależy od tego kto akurat rządzi w ratuszu i jakich kumpli, koleżanki, kochanki i konkubentów chce wsadzić na wolny albo celowo utworzony dla nich stołek. Nikt tam nie patrzy na kwalifikacje. Chyba, że jakieś inne. Tak samo uczniowie, ich zdolności nie są wykuwane w szkole. Nawet odwrotnie - szkoła zajmuje się głównie ogłupianiem i tak już dostatecznie zinternetowanych i ztelewizorowanych, a zatem nieco przymulonych, swoich absolwentów.

tym, 15/03/2018

A ja zapytam, czy tak kulturalny i dbający o formy, burmistrz użył podczas rozpoczęcia roku tego jednego magicznego, slowa dziękuję?

nai, 15/03/2018

A może zajrzyjmy do RCEZ w którym zatrudniony został syn Pana starosty Pan Mariusz Puła i Jacek Bednarski. Ciekawe na jakich stanowiskach. Dlaczego nie wylewacie łez że zostali zwolnieni Państwo Kuralowie. Proszę zainteresować się kto pracuje w tej szkole i wtedy porozmawiamy o prywacie.

pzpr, 15/03/2018

Kolesiostwo i nepotyzm PSL jest powszechnie znany z TV, więc nie dziwi nic

anna, 15/03/2018

.H.Z ....oby nie ta pani.

zielony, 15/03/2018

Do nai . Nie bój nic. Syn Starosty ma być Vice Wójtem w Gminie Lubartów. Właśnie stworzyli dla niego wolny wakat. Wszystko zostanie w rodzinie... NEPOTYZM - ne po to zostałem xxxx, żeby zapomnieć o rodzinie.

ptak, 15/03/2018

Poziom lokalnej polityki jest proporcjonalny do poziomu lokalnych polityków rodem z PGR. Nie dziwi skoro ryba psuje się od głowy

jest taki program, 15/03/2018

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/987472,realityshow-fat-killers-zabojcy-tluszczu-te-historie-byly-blaganiem-o-pomoc,id,t.html?cookie=1 możecie nakręcić coś o diecie

bezeta, 15/03/2018

100% uczniów zdało matury w II LO w bieżącym roku jak i poprzednim.Burmistrz miasta chciał podnieść porzeczkę na 110% , a może i więcej .............robiąc przy tym nie małe zamieszenie\" lewym \"konkursem\".Ewenement na skale krajową.Wstyd jakich mało.

gazela, 15/03/2018

Z tego co czytam, w II LO realizowane są co najmniej 4 projekty ze słowem innowacyjny w tytule, nowy dyrektor Sie. miał być wg słów burmistrza \"nowatorem\" ... kulą w płot Panie Bo.

basta, 15/03/2018

Kulą w płot walnęła gazela...świat się nie zawalił, kiedy dyrektorką została pani Zdunek i przestał nim być pan Borzęcki. Umarł król, niech żyje król!

gazela, 15/03/2018

Po pierwsze p.o. A nie dyrektor. Poczekajmy na owoce, bo drzewa to już ktoś posadził.

basta, 15/03/2018

Tak - dyrektorka Mazurek

hel, 15/03/2018

bestia - Borzęcki nigdy nie chciał i nie był królem, a przestał być dyrektorem, bo nie był też błaznem nadwornym, czego i pani Zdunek szczerze życzę.

błazen, 15/03/2018

Pan Borzęcki nie był błaznem, królem być pewnie chciał, jak każdy z nas. Jest za to kłamca. Publicznie mówi, że planował zatrudnić pana Kurala. Chyba na polski, bo godzin z edb w II LO nie ma. Może chciał zwolnić kogoś.

xyz, 15/03/2018

błaźnie - a niby co chciał tym zyskać, bo nie rozumiem?

RADOSŁAW BRZĘCKI, 15/03/2018

Do błazen. Szanowny błaźnie, moja wypowiedź dla TVP Lublin w sprawie Państwa Kurali , bo zapewne o tym piszesz, trwała około 15 minut. Rozmowę rozpocząłem od przedstawienia sytuacji Pana Przemka w II LO, brak godzin EDB związany m.in. ze zmianą Podstawy Programowej Kształcenia Ogólnego, o czym doskonale wiedział i przyjął to ze zrozumieniem. Nie ukrywam, że bardzo zależało mi na zatrudnieniu Go w jakiejkolwiek formie, bo uważam, że jest wartościowym nauczycielem. Świadomie więc w projekcie EFS, który tworzyłem, a który właśnie startuje, wpisałem zajęcia dla ekologów z myślą o nim, jest o tym mowa w materiale. Mam nadzieję, że nieświadomie (nie jestem wyznawcą spiskowej teorii dziejów) montażysta wyjął ostatnie moje słowa z kontekstu, dotyczącego właśnie projektu i wyszło na to, że Pan Przemek był planowany w Arkuszu Organizacji Pracy Szkoły w kwietniu, a teraz nie został zatrudniony, nic bardziej mylnego (na marginesie - byłoby to złamanie prawa). TVP Lublin nie ma zwyczaju przesyłania materiałów do autoryzacji, więc nie miałem możliwości żadnej korekty. Jeśli ktoś poczuł się oszukany, przykro mi. Z drugiej strony jednak nie pojmuję, po co miałbym kłamać ... szczególnie w tej smutnej sprawie, w której właśnie uczciwość kazała mi się wypowiedzieć.

liptan, 15/03/2018

Panu Burmistrzowi już dziękujemy.Podobnie panu staroście .Niestety władza uważa ,że wyborca potrzebny jest tylko do głosowania, a potem to się z nim nie liczy.Kwitnie kolesiostwo i partyjniactwo. A wybory już za rok !!!Zobaczymy !!!!!!

klos, 15/03/2018

czyli jak godzin w EDB brakuje w miejskim II LO to jest ok, ale jak tych godzin 9, bo to minimum, brakuje w RCEZ to jest be?

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.