Buszujący w sieci cz. 2 Edycja 5 - 29.10.2010

29/10/2010

Komentarze

gość, 15/03/2018

Mam nadzieję, że pani Jublewska skorzysta z podpowiedzi p. Zięby i poda K. Bajdę do sądu, stawiając zarzut o zniesławienie! Wyraziłam??? Pani Bogusiu - dostała pani kolejny policzek i nic! Zgroza Ja też mogę powiedzieć (per Ty) jak wychowujesz nasze dzieci? Tak można? To jest moja opinia, że pedagog szkolny powinien być poza wszelkimi zarzutami, a pani dopuszcza się pani zniesławienia i pomówienia.

GOŚĆ, 15/03/2018

Jedna flaszeczka alkoholika nie czyni! Pani radna uczy naszą młodzież obrażania innych w \"rękawiczkach\"? bez przekleństw? tak, to istotnie służy podniesieniu poziomu debaty publicznej.

ziutek, 15/03/2018

Pani Bajda jest pedagogiem? Przecież z jej słowotoku nic nie wynika. Myślałem, że padagodzy potrafiąsię lepiej wysławiać. Aż strach pomyśleć czego tacy pedagodzy uczą nasze dzieci!

śpiąca królewna, 15/03/2018

Panie Borowicz, a jakie pan burmistrz ma podstawy do tego, by twierdzić, że radni opozycyjni robią w gacie, kiedy on mówi o śpiącej królewnie? I jakie ma podstawy do tego, żeby wymieniać mój nick zaraz po informacji o tym, że ktoś nazwał go w internecie bucem, palantem etc.? Oświadczam, że nie jestem w żaden sposób związana z żadnym z radnych opozycyjnych i proszę nie wykorzystywać mojego nicka do rozgrywek politycznych. Sorry, ale nie tylko radni opozycyjni są niezadowoleni z poczynań burmistrza i nie tylko radni mają prawo do wyrażania swoich opinii w internecie.

Rolcio, 15/03/2018

Śmieszny ten wniosek. Przewodniczący ma rację. Do takich rzeczy są odpowiednie służby. A jak p. Tomasiak mówi, że pracodawca może zabezpieczyć dowód, to raczej to do burmistrza sprawa a nie do rady miasta. Po za tym czy p. Jublewska może ujawniać publicznie dane z Policji? Czy to nie jest złamanie praw ochrony danych osobowych? Czy sprawy nie powinien rozstrzygać sąd?

zgred, 15/03/2018

Rolcio, jaki sąd miałby rozstrzygać sprawę rozstrzygniętą? Przecież pani Bajda się do wpisu przyznała i udała, że przeprasza, więc o co ten sąd?

Heń (ka), 15/03/2018

A ja w sumie gratuluję. Przemówienie p.Bajdy przygotowane profesjonalnie, jak na pedagoga przystało. Mam tylko pytanie, jako osoba niedouczona. Odruch źreniczny (kamera nie kłamie?) należy do grupy odruchów bezwarunkowych, czy warunkowych? Podpisać się nie muszę. Wszak i anonim i podpisany mają prawo. A wulgaryzmów nie ma do cholery, nie?

WoleZozole, 15/03/2018

A ja nie wiem co wy macie do Krychy...

uczennica, 15/03/2018

Pani Krysia to super babka!

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.